Bugun...
Bizi izleyin:
  • BIST
   BIST
  • DOLAR
   Dolar
  • EURO
   Euro
  • ALTIN
   AltınAK PARTİ’DE HEDEF REKOR OY

Tarih: 13-06-2018 08:12:26 + -
AK PARTİ’DE HEDEF REKOR OY

Hatay Ak Parti il Başkanlığı tarafından, teşkilat mensupları ve basın mensuplarına yönelik sahur programı düzenlendi. HEDEF, AK PARTİ’NİN HATAY’DA REKOR BİR OY ALMASIDIR
 
,
Ak Parti Hatay İl Başkanlığı ev sahipliğinde, Hatay Milletvekili adayları, teşkilat mensupları ve basın mensuplarına yönelik sahur programı düzenlendi. Tarihi Kurşunlu Han’da düzenlenen sahur programında konuşma yapan Ak Parti Hatay il başkanı İbrahim Güler ve Hatay Milletvekili Adayları, tek bir hedef altında birleşti. O da; Ak Parti’nin Hatay’da rekor bir oy almasıdır. Programa katılım gösteren Kültür ve Turizm eski bakan yardımcısı ve Hatay Milletvekili Adayı Hüseyin Yayman, seçime kısa bir süre kala çalışmalara ara vermeden devam ettirdiklerini söyledi. 24 Haziran’da yapılacak seçimin, seçimlerin seçimi olacağını söyleyen Yayman, şu ifadelere yer verdi: “Türk demokrasi tarihinin en önemli seçimi ve inşallah biz bu seçimde Hatay’da rekor kıracağız. Ak Parti, Hatay rekorunu çıkaracak ve gece gündüz demeden birlik beraberlik içerisinde daha çok çalışacağız. Daha çok mesai sarf edeceğiz. Çalınmadık kapı, girilmedik kalp, sıkılmadık el bırakmayacağız.” dedi.
 
BİRLİK VE BERABERLİKLE ÇALIŞACAĞIZ…
 
Konuşmasında, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Hatay mitingindeki konuşmasına da değinen Yayman, şu ifadelere yer verdi: “Hatay için beklenen müjdeyi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan verdi. Eski stat yerinin millet bahçesi olması, benim de teşkilatımızın da, il başkanımızın da çok istediği bir projeydi. Çok şükür oldu ve bu konuda Cumhurbaşkanımıza, hükümetimize teşekkür ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Bu prje bizim ilimiz için çok önemliydi. Yine cumhurbaşkanımız tarihi uzun çarşısının restorasyon projesi müjdesini verdi. Bunun da cumhurbaşkanımızın ağzında deklare edilmiş olmasını biz bu projenin teminatı olarak görüyoruz. Diğer taraftan yine sulama meseleleri. Amik Ovası toprağının suya olan hasretinin son bulması. Özlemin son bulması. İnşallah 20 Temmuz itibariyle, Kahramanmaraş kılavuzlu ve Menzelet barajlarından 50 kilometrelik dev kanallardan su, tahta köprü barajına aktarılacak. Bu da Hatay’ımıza hayırlı uğurlu olsun. Yine tajta köprü barajının yükseltilmesi ile beraber, Reyhanlı barajına suyun büyük kanallarla nakledilmesi de inşallah 2019’un başında tamamlanmış olacak. Biz yeni dönemde daha çok çalışmak, daha çok milletin taleplerini karşılamak ve Hatay’a daha fazla kamu yatırımı getirime çabası içinde olacağız. Biz hep şunu söylüyoruz; Yol yapılır, köprü yapılır, adalet binası kurulabilir, mülki idare binalarını tesis edebiliriz, şehir hastanesi yapabiliriz. Bunların hepsi siyasette sonuçtur. Siyasette, bunları yapmanı teminatı bir olmaktır beraber olmaktır. Ak Parti’de, il başkanımızla, ak kadınlarımızla, teşkilat ve diğer Hatay Milletvekili adaylarımızla biz biriz ve beraberiz. “dedi.
 
BU MİLLET, 24 HAZİRAN’DA GEREKENİ YAPACAK…
Programa katılım gösteren Ak Parti Hatay 1.sıra Milletvekili Adayı Hacı Bayram Türkoğlu, bu seçimin bir şahıs yada bir parti seçimi olmadığını belirtti. Türkoğlu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Bu seçim ülkemizin bir beka, bir istikrar seçimidir. Bu seçim, ülkemizin istikbale doğru emin adımlarla gidişatı için çok önemli olan bir takvim ve o seçimdir. İnşallah inanıyorum ki feraset sahibi sağduyu sahibi bu millet, 24 Haziran’da gerekeni yapacaktır. Bu güne kadar olan ülkemiz adına kazanımlar kolay olmadı. Kazanımları muhafaza ile onun züerine katma değer sağlayarak dönen çarkı daha da hızlandırarak, yürüyen bir mekanizmayı koşar adım giden bir mekanizma haline getirmek için inşallah bu 24 Haziran’da gerekeni, aziz Türk milletinin yağacağına, sağ duyusunun hakim olacağına biz yürekten inanıyoruz.”
TÜRKİYE’SİZ BİR DÜNYA DÜZENİ KURULAMIYOR…
 
 Hacı Bayram Türkoğlu, konuşmasında geldiğimiz bugünde artık Türkiye’siz bir dünya düzeni kurulamadığının altını çizerek, şunları söyledi: “Bizim artık yol başçılığını yapmadığımız, bir dünya düzeninden bahsetmek söz konusu değildir. Günü birlik yaşayan bir ülkeden, asrı kucaklayan, geleceğe Türk mührünü vurabilecek bir kapasiteye ulaşmış bir Türkiye manzarası söz konusudur.” İfadelerine yer verdi.
Sahur programında ayrıca kısa birer konuşma yapan Ak Parti Hatay il başkanı İbrahim Güler, Hatay Milletvekilleri Sabahat Çelik Özgürsoy ve Cengiz Yıldız, Ak Parti’nin Hatay’da rekor bir oy alması için gece gündüz çalıştıklarını ifade ederek, herkesin gelecek Ramazan bayramını kutladılar. 
 

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER HATAY Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay'da
  Cumhurbaşkanı Erdoğan Hatay'da
 • Reyhanlı'ya roket düştü
  Reyhanlı'ya roket düştü
 • Kavunun bilinmeyen faydaları
  Kavunun bilinmeyen faydaları
 • CUMHURBAŞKANI HATAY'DA
  CUMHURBAŞKANI HATAY'DA
 • Kırıkhanspor 0 - Manisa BŞB.SK 2
   Kırıkhanspor 0 - Manisa BŞB.SK 2
 • Dünyanın en güçlü orduları
  Dünyanın en güçlü orduları
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • SÜLEYMAN SOYLU KIRIKHAN HALKINA SESLENDİ
  SÜLEYMAN SOYLU KIRIKHAN HALKINA SESLENDİ
 • Kırıkhan Mesire alanı heba edilmemeli ve birilerine peşkeş çekilmemelidir.
  Kırıkhan Mesire alanı heba edilmemeli ve birilerine peşkeş çekilmemelidir.
 • Ahrazoğlu, Hatay’ın sorunlarını Meclis’e taşıdı
  Ahrazoğlu, Hatay’ın sorunlarını Meclis’e taşıdı
 • Hatay Tanıtım Filmi Türkçe
  Hatay Tanıtım Filmi Türkçe
 • Serhad Raşa - Mapusun İçinde Üç Ağaç İncir
  Serhad Raşa - Mapusun İçinde Üç Ağaç İncir
 • Hatay Devleti Belgeseli
  Hatay Devleti Belgeseli
VİDEO GALERİ
YUKARI