06 Mart 2015 Cuma

GENELKURMAYDAN HASSA'DA YAKALANAN IŞİD MENSUBU AÇIKLAMASI
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

Ak Parti Kemer Adayı Yusuf Üras Oldu

AK Parti Antalya’nın Kemer ilçesinde Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras’ı belediye başkanı adayı olarak gösterdi.AK Parti Kemer’de Belediye Başkan Adaylığı için Yusuf Üras’ın ismini açıkladı. Aynı zamanda Tekirova Belediye Başkanı...

16 Ocak 2014 Perşembe 19:03
Ak Parti Kemer Adayı Yusuf Üras Oldu
AK Parti Antalya’nın Kemer ilçesinde Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras’ı belediye başkanı adayı olarak gösterdi.

AK Parti Kemer’de Belediye Başkan Adaylığı için Yusuf Üras’ın ismini açıkladı. Aynı zamanda Tekirova Belediye Başkanı ve GATAB Başkanı olan Yusuf Üras, “Kemerlilerin ve AK Partimizin teveccühüne layık olmaya çalışacağım. Kemer, turizmin gözdesi olarak ülkeye verdiği katma değerin karşılığını almayı çoktan hak etti. Kemer artık hizmet istiyor, proje istiyor, atılım istiyor. İnşallah 30 Mart’ta Kemer’i AK Partili yapacağız” dedi.

AK Parti ve AK Partililerin yerel yönetimlerde büyük bir başarı gösterdiğini Üras, Tekirova’da yakaladıkları istikrarı ve gelişimi Kemer’de de sürdürmek istediklerini belirterek, şimdiye kadar kendisine inananları yine mahcup etmeyeceğini ve Kemer’in makus talihinin 30 Mart’ta değişeceğini belirtti.

AK Parti’nin “efsanevi hizmet anlayışını” Tekirova’dan sonra Turizmin incisi olan Kemer’de ile buluşturma arzusunda olduğunu dile getiren Yusuf Üras, “Kemer artık hizmet istiyor, proje istiyor. Bu ortak payda altında Kemer’i kucaklayacağız. Büyüyen Kemer ailesini oluşturmak için 7-24 çalışacağız. Derdimiz Kemer’in geleceği, Kemer’in yarınları. İnşallah 30 Mart’ta Kemer kabuğunu kıracak, Kemer aradığı özlediği hizmete kavuşacak.”

15 yıllık Tekirova Belediye Başkanlığı ile Tekirova’ya 2005’ten beridir de GATAB’la birleşen Kemer’e hizmet ettiğinin altını çizen Üras, “Kemerlilerin isteği ve beklentisi ile partimizin tercihi birleşti. Bu birleşme hiç şüphesiz ki Kemer’e hizmet olarak yansıyacak. Vatandaşlarımın ve AK Partimizin teveccühüne layık olmaya çalışacağım. 15 yıllık Tekirova belediyesi ve 2005 yılından beri de GATAB ile birleşen Kemer’in her karışını bilen bir isim olarak, Büyük Kemer’i AK Partili hizmet anlayışı ile buluşturacağız” diye konuştu.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ)  - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV