03 Mart 2015 Salı

Hassa'da IŞİD üyesi bir kişinin yakalandığı iddiası
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

Atatürk İlkokulu Hizmete Açıldı

Bartın İl Özel İdaresi tarafından 2012 Aralık ayında ihalesi yapılan ve Mart ayında yapımına başlanan Atatürk İlkokulu 6 ay gibi kısa bir sürede bitirilerek, eğitim öğretime kazandırıldı.Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Ali Kartal,...

17 Eylül 2013 Salı 15:25
Atatürk İlkokulu Hizmete Açıldı
Bartın İl Özel İdaresi tarafından 2012 Aralık ayında ihalesi yapılan ve Mart ayında yapımına başlanan Atatürk İlkokulu 6 ay gibi kısa bir sürede bitirilerek, eğitim öğretime kazandırıldı.

Bartın İl Genel Meclisi Başkanı Ali Kartal, Bartın İl Özel İdaresi olarak eğitim öğretim büyük önem verdiklerini söyledi.

Kartal açıklamasında, “Bartın’da eğitim altyapısı her geçen yıl daha büyümektedir. Bunun örneklerini geçtiğimiz yıllarda LYS’de aldığımız başarıdır. Özel İdare olarak gerek Bartın Cumhuriyet Ortaokulu gerekse Fen Lisesinin yapımını kısa sürede tamamlayarak, öğrencilerimizin hizmetine sunmuştur. Şimdi de bir an önce yenisi yapılması gereken Atatürk İlkokulunu 6 gibi kısa bir sürede tamamlayarak, 2013-2014 eğitim öğretim yılına yetiştirdik. İhalesi 2012 yılının Aralık ayında başlanan ve 3 ay sonra temeli atılan Atatürk İlkokulu Eylül ayında tamamen hazır hale getirildi. Bartın’ın simgesi haline gelen Atatürk İlkokulumuz 4 bin metrekarelik alan üzerinde 20 derslikli, çok amaçlı salonları, diğer donatıları ile modern bir okul haline getirildi. Amacımız kentimizdeki eğitim öğretim altyapısının güçlenmesini sağlamak olacaktır. Bu noktadan hareketle Özel İdaresi olarak Bartın’daki diğer okullarımızın da fiziki altyapılarını güçlendirmek için elimizden geleni yapacağız. İl Genel Meclisi Başkanı olarak, Atatürk İlkokulunun yapımında emeği geçen başta Bartın Valimiz Ali Çınar, İl Genel Meclisi üyelerine ve özel idaresi personelimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ)  - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV