03 Mart 2015 Salı

Hassa'da IŞİD üyesi bir kişinin yakalandığı iddiası
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

Çomü Biga Kütüphanesi Açılışa Hazır

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kütüphanesi'nin 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi kutlamalarında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılması planlanıyor.İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kütüphanesi'ni...

19 Şubat 2013 Salı 14:12
Çomü Biga Kütüphanesi Açılışa Hazır
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Biga İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kütüphanesi'nin 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi kutlamalarında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılması planlanıyor.

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Kütüphanesi'ni gezen Prof. Dr. Sedat Laçiner, kütüphanenin 250 bin raf kapasiteli olduğunu, yaklaşık 60 bin kitap bulunduğunu belirtti. Yaklaşık 3 trilyon bütçe ile tamamlanması beklenen kütüphane 2 katlı olarak planlanıyor. Toplam 2840 metrekarelikalanda hizmet verecek. Zemin katında 900 metrekarelik büyük bir okuma salonu tasarlanan binanın ikinci katında ise idari ofisler ve yine aynı büyüklükte bir okuma salonu bulunacak.

Biga İİBF Dekanı Prof. Dr. Hamit Palabıyık, ÇOMÜ Biga Kampusu'nun kısa zamanda çok büyük bir gelişme kaydettiğini belirterek, “Biga İİBF her geçen gün kalitesini artırmaya devam ediyor. 10 gün içinde inşaatının tamamlanması beklenen kütüphanemiz Türkiye’de bulunan fakülteler arasında ilk fakülte kütüphanesi olma özelliğine sahip. İlklere imza atan bir fakülte olarak, öğrencilerimizin ve akademisyenlerimizin daha iyi şartlarda araştırma yapmaları için elimizden geleni yapıyoruz. Yine bir ilk olarak kütüphanemizin binasının yapımında yaklaşık 1 trilyon bütçe ile katkı sağlayan Biga Belediye Başkanımız Mehmet Özkan’a, her türlü alt yapı meselesini çözmek için çalışan Rektörümüz Prof. Dr. Sedat Laçiner’e, yerel yönetimlere, STK’lara minnettarız. Biga başlı başına bir üniversite olma yolunda emin adımlarla yürüyor, kampus alanında gereken tüm ihtiyaçların karşılanması için çalışıyoruz” dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ)  - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV