06 Mart 2015 Cuma

KIRIKHAN'DA 44 MERKEZDE ELEKTRİK KESİNTİSİ UYGULANACAK
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

Araban Da ‘kutlu Doğum Haftası’ Etkinlikleri

Gaziantep’in Araban ilçesinde ‘Kutlu Doğum Haftası’ münasebetiyle, ilçe Müftülüğü tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi.Gaziantep Kızılay Kan Merkezi Doktorlarından Dr. Mehmet Akıncı kontrolünde Hükümet Konağı önünde...

16 Nisan 2013 Salı 13:51
Araban Da ‘kutlu Doğum Haftası’ Etkinlikleri
Gaziantep’in Araban ilçesinde ‘Kutlu Doğum Haftası’ münasebetiyle, ilçe Müftülüğü tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Gaziantep Kızılay Kan Merkezi Doktorlarından Dr. Mehmet Akıncı kontrolünde Hükümet Konağı önünde vatandaşlar kan bağışında bulundu. Dr. Mehmet Akıncı yaptığı açıklamada, “Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle, İlçe Müftülüğü ile Gaziantep Kan Merkezi işbirliğiyle ilçede bir gün süreyle başlatılan kan bağışı kampanyasında 55 ünite kan bağışı yapıldı. Kan verme, kişinin kendi sağlığı için faydalı olmasıyla birlikte başka insanların hayatlarını kurtarmak için de önemlidir. Ben kan bağışında bulunan Arabanlı hemşehirilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Araban ilçe Müftüsü Ahmet Sevinç ise, “Kan vermek bir sünnet, inşallah biz de bu sünneti ihya edeceğiz. Kan verme, Peygamberimiz (sav) sağlıkla ilgili tavsiyelerinden ve bizzat tatbik ettiği sünnetlerindendir. İslam dini, insana ve insan sağlığına özel bir önem vermiştir. Kur’an-ı Kerim de ifade edildiği gibi, ’Bir insanı öldüren tüm insanları öldürmüş olur, bir insanın hayatını kurtaran ise tüm insanların hayatını kurtarmış olur.’ Onun için tüm insanları kan bağışı yapmaları için davet ediyorum” diye konuştu.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ)  - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV