04 Mart 2015 Çarşamba

GENELKURMAYDAN HASSA'DA YAKALANAN IŞİD MENSUBU AÇIKLAMASI
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

Polis Konulu Resim, Şiir Ve Kompozisyon Yarışması Sonuçlandı

Türk Polis Teşkilatı'nın 168. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları çerçevesinde, Tanıtım Hizmetleri Komitesi tarafından Gaziantep'te faaliyet gösteren ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okullara yönelik olarak "Polis" konulu "Resim, Şiir ve...

02 Nisan 2013 Salı 14:34
Polis Konulu Resim, Şiir Ve Kompozisyon Yarışması Sonuçlandı
Türk Polis Teşkilatı'nın 168. Kuruluş Yıldönümü kutlamaları çerçevesinde, Tanıtım Hizmetleri Komitesi tarafından Gaziantep'te faaliyet gösteren ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okullara yönelik olarak "Polis" konulu "Resim, Şiir ve Kompozisyon" dallarında düzenlenen yarışma sonuçlandı.

Yarışmaya katılan resim dalında 376 çalışma, şiir dalında 312 çalışma, kompozisyon dalında 21 çalışma olmak üzere toplam 709 çalışma katıldı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından oluşturulan jüri heyeti tarafından 28 Mart 2013 günü yapılan değerlendirme sonuçlandı.

Bu sonuca göre, resim kategorisinde, Özel Emine Nakıpoğlu İlkokulu 4-B öğrencilerinden Esra Avşar birinci, Özel Mutafoğlu İlkokulu 3-A öğrencilerinden Zeynep Öner ikinci ve Mustafa Erman İlkokulu 3-D öğrencilerinden Çiğdem Gaye Avcı üçüncü oldu.

Şiir kategorisinde Şehit Adem Yavuz Ortaokulu 8-I öğrencilerinden Gülperi Şahin birinci, Neziye Osman Atay Ortaokulu 7-E öğrencilerinden Gülser Ballar ikinci ve Hasan Katıkcı Ortaokulu 7-B öğrencilerinden Sümeyra Işık üçüncü oldu.

Kompozisyon kategorisinde de Vehbi Dinçerler Fen Lisesi 9-A öğrencilerinden Ayşe Nur Yıldız birinci olurken, Yeşilevler İMKB Anadolu Lisesi 11-E öğrencilerinden Elif Ayşe Polat ikinci ve Yavuz Sultan Selim Endüstri Meslek Lisesi 11-İ öğrencilerinden Medya Gümüş üçüncü oldu.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ)  - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV