06 Mart 2015 Cuma

GENELKURMAYDAN HASSA'DA YAKALANAN IŞİD MENSUBU AÇIKLAMASI
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

Barış Süreci

İmralı görüşmeleri ve barış süreci, Van’ın Çatak İlçesinde görev yaparken PKK terör örgütü tarafından kaçırılan polis memuru Nadir Özgen’in Söke’ye bağlı Bağarası beldesinde yaşayan ailesinin evinde umut oldu. İmralı sürecinde...

25 Şubat 2013 Pazartesi 14:27
Barış Süreci
İmralı görüşmeleri ve barış süreci, Van’ın Çatak İlçesinde görev yaparken PKK terör örgütü tarafından kaçırılan polis memuru Nadir Özgen’in Söke’ye bağlı Bağarası beldesinde yaşayan ailesinin evinde umut oldu. İmralı sürecinde PKK’nın elinde bulunan tutsakların bırakılacağına dair gelen haberler kaçırılan polis memuru Nadir Özgen’in babası Hidayet Özgen ve annesi Müşerref Özgen’i sevindirdi. 19 aydır evlat hasreti çeken gözüyaşlı anne ve baba, umutlu bir bekleyiş içine girdi.

Son gelişmeleri televizyon ve gazetelerden takip ettiklerini söyleyen baba Hidayet Özgen; şöyle konuştu: “Yaklaşık 19 aydır evlat hasreti çekiyoruz. 19 aydır hep umutla bekledik. Bir gün evladımızın geleceğini ümit ederek bekledik. Son açıklamalarda PKK’nın elindeki esirlerin bırakılacağı açıklamaları yapılıyor. Barış olsun, herkes anasına babasına kavuşsun. Bitsin bu kavga. Bu bekleyiş, gözyaşı, acı, ızdırap artık son bulsun. Çocuklarımızı bize versinler.” Gözlerinin, kulaklarının sürekli gelecek sevinçli bir haberde olduğunu belirten baba Hidayet Özgen; şunları söyledi: “Her günümüz heyecan ve korku içinde geçiyor. Evlatlarımızın salınacağı haberleri sonrasında bayram ettik. İnşallah bu hasret, bu korku, bu heyecan biter.”

Anne Müşerref Özgen ise; ateşin düştüğü yeri yaktığını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Bir an evvel çocuklarımıza kavuşmak istiyoruz. Hiç ümidimi kaybetmeden bekledim. Bir gün oğlumun döneceğini umut edrek bekledim ve bekliyorum.”

Polis memuru Nadir Özgen, 2011 yılı Eylül ayında görev yaptığı Van’ın Çatak ilçesinde PKK’lı terör örgütü mensuplarınca kaçırılmıştı.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ)  - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV