28 Şubat 2015 Cumartesi

HÜSEYİN YAYMAN “‘SEN, BEN YOK. BİZ VARIZ’
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu Törenle Hizmete Açıldı

Başakşehir'de açılışı gerçekleştirilen Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu’nun açılışına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “İstanbul’u farklı modellere sokacağını iddia eden ve gerçekleri göremeyen...

23 Aralık 2013 Pazartesi 18:02
Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu Törenle Hizmete Açıldı
Başakşehir'de açılışı gerçekleştirilen Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu’nun açılışına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, “İstanbul’u farklı modellere sokacağını iddia eden ve gerçekleri göremeyen insanlar var. Ama imrendikleri şehirlerin metroları bundan 50 yıl önce 100 yıl önce yapılmış ve dökülen metrolar. İstanbul’un şu an çok daha ileri teknolojiye sahip ulaşım sistemleri var” dedi.

Başakşehir’de KİPTAŞ tarafından yapımı tamamlanan Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu’nun açılışı yapıldı. Açılışa; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İstanbul milletvekilleri, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve şehit polis memurunun babası Ramazan Erdoğan, annesi Tuğba Erdoğan ve kardeşi Şeyma Ertuğrul’un yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. İBB Başkanı Kadir Topbaş açılışta yaptığı konuşmada, Dünya Belediyeler Birliği Başkanı olduğunu ve burada bulunan başkanların birçoğunun İstanbul’dan birçok modeli kendi ülkelerine taşımak istediğini belirterek, “Hollanda’nın Amsterdam ve Rotherdam belediyeleri 'sizden modeller almak istiyoruz' diyorlar. Biz de halen hayranlıklarını gizleyemeyen İstanbul’a farklı modeller sokacağım diye iddia eden ve gerçekleri göremeyen insanlar var. Türkiye çok değişti ve gelişti. İstanbul çok farklı bir noktaya geldi. Dünya bunu konuşuyor, nasıl başardığımızı soruyor. Ama birileri halen nerelerde olduğunun farkında değiller. Farklı modelleri kendilerine ölçü alacağını söylüyorlar. Geçti onlar, Türkiye şu anda çok farklı bir noktadadır” dedi.

Bazı insanların gerçekleri göremediğini ifade eden Topbaş, “Dünyanın en ileri teknolojisine, en modern metrosuna İstanbul sahip. İmrendikleri şehirlerin metroları bundan 50 yıl önce 100 yıl önce yapılmış, dökülüyor. Dökülen metroları var. İstanbul şu anda metroları ile ulaşım sistemleri ile onlardan çok daha ileri teknolojiye sahip bir kent haline geldi. Bilişim teknolojisini dünyada en iyi kullanan şehir İstanbul. Akıllı şehirlerin başında gelmektedir İstanbul. Birileri halen bunun farkında olamayabilir. Ama biz hizmet sevdalısıyız. Ve bu şehir hizmet etmeye doymuyor, biz de hizmet etmeye yetinmiyoruz. Daha çok daha ilerisini diyoruz” şeklinde konuştu.

Son dönemde yaşanan gelişmelere de değinen Başkan Topbaş, “Hepinizin yakinen takip ettiğimiz gibi maalesef Türkiye’nin istikrarını bozucu, bölgedeki ve dünyadaki etkinliğini sarsıcı bir takım olayları yine gündeme getiriyorlar. İnanıyorum ki halkımızın feraseti bunların hepsinin üstesinden gelecektir. Daha çok çalışacağız, daha çok hizmet vereceğiz. Türkiye’yi daha farklı yerlere taşıyacağız. Onlar beklentilerinin karşılığını bulamayacaktır” diyerek sözlerini tamamladı.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ)  - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner26