06 Mart 2015 Cuma

GENELKURMAYDAN HASSA'DA YAKALANAN IŞİD MENSUBU AÇIKLAMASI
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

Fen İşleri Müdürlüğü Çalışmalarını Hızlandırdı

Kastamonu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehrin muhtelif yerlerindeki çalışmalarını hızlandırdı.Kastamonu Belediyesi Fen İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından yol-kaldırım düzenleme ve yenileme çalışmalarının yanı...

09 Temmuz 2013 Salı 13:59
Fen İşleri Müdürlüğü Çalışmalarını Hızlandırdı
Kastamonu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehrin muhtelif yerlerindeki çalışmalarını hızlandırdı.

Kastamonu Belediyesi Fen İşler Müdürlüğü ekipleri tarafından yol-kaldırım düzenleme ve yenileme çalışmalarının yanı sıra asfaltlama ve park düzenleme çalışmaları da yürütülüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Hepkebirler Mahallesi Kefeli Yokuşuna kilitli parke ve tretuvar döşeme çalışmalarını sonlandırdı. Çalışmalar kapsamında döşenen kilitli parke ve mucur kaplama ile bütünleştirilen kaldırım çalışmaları kapsamında ayrıca sokaklar toz ve çamurdan kurtarılıyor.

Altyapısı tamamlanmış ve imar sorunu olmayan mahallelerde programlı olarak kilit parke ve kaldırım çalışmalarını sürdüren Kastamonu Belediyesi, ayrıca şehrin birçok noktasında yeni kaldırımlarla kilitli parke taşı ile donatıyor.

Tüm mahallelerde kapsamlı bir çalışma yürüttüklerini belirten Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, belediye olarak üreten bir yapıyla güzel işlere imza attıklarını ve öncelikli olarak kaldırım eksiği bulunan mahallelerde kaldırım çalışmasını yoğunlaştırdıklarını ve kaldırım eksiğini tamamlama konusunda büyük mesafe kat ettiklerini ifade etti.

Şehrin değişik bölgelerinde yaklaşık 120 farklı noktada çeşitli çalışmaların yürütüldüğünü aktaran Belediye ekipleri, sezon sonuna kadar bozulan yollarla birlikte kaldırım ihtiyacı olan mahallelerde kaldırım yenileme çalışmasını yapacaklarını belirttiler. Ayrıca ekipler, “Kaldırım çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte bozulan kaldırımlar yeni bir görünüme, yeni yapılan kaldırımlar ile Hepkebirler Mahallesi başta olmak üzere diğer mahallelerde modern bir kent kimliğine kavuşacak. Halkımızın ayağını yazın tozdan kışın ise çamurdan kurtarmayı hedefliyoruz” dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ)  - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV