04 Mart 2015 Çarşamba

GENELKURMAYDAN HASSA'DA YAKALANAN IŞİD MENSUBU AÇIKLAMASI
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

Kosgep Uygulamalı Girişimcilik Kursu Sertifikaları Verildi

KOSGEB ve Kula Belediyesi ortaklığında açılan Uygulamalı Girişimcilik Kursuna katılan 30 kişinin sertifikaları, Belediye Başkanı Selim Aşkın ve KOSGEB Müdürü Recep Özçevik tarafından Belediye Ek Hizmet Binası'nda verildi.Kursta, iş...

30 Mayıs 2013 Perşembe 09:40
Kosgep Uygulamalı Girişimcilik Kursu Sertifikaları Verildi
KOSGEB ve Kula Belediyesi ortaklığında açılan Uygulamalı Girişimcilik Kursuna katılan 30 kişinin sertifikaları, Belediye Başkanı Selim Aşkın ve KOSGEB Müdürü Recep Özçevik tarafından Belediye Ek Hizmet Binası'nda verildi.

Kursta, iş kurmak isteyen 30 girişimciye toplam 80 saatlik "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" verildi. Uygulamalı Girişimcilik Kursuna katılan 30 kursiyer, KOSGEP hibesinden yararlanmaya hak kazandı.

Kula Belediye Başkanı Selim Aşkın, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bugüne kadar KOSGEB ile ortaklaşa açılan girişimcilik kurslarımıza 200 kişi katıldı ve kursiyerlerden 35'i iş yeri açtı. Açılan girişimcilik kurslarına en çok da bayanlar ilgi gösterdi. Turizmde ilerleyen Kula'da, yaratıcı fikirlerle kendi iş yerlerini açan kadınlarımızın iş hayatına katıldıklarını görmenin onurunu yaşıyoruz. Kursa katılarak almaya hak kazandıkları bu sertifikaların tüm girişimcilerimiz için hayırlı,uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

KOSGEP Müdürü Recep Özçevik de, "Türkiye'de farklı il ve ilçelerde açılan Uygulamalı Girişimcilik Kurslarına katılan bir çok girişimci devletin verdiği bu katkıdan yaralanmaktadır. Ege Bölgesi'nde Kula, Akhisar'dan sonra KOSGEP desteği ile iş yeri açan ikinci ilçemiz. Bugüne kadar KOSGEP hibesi ile Kula'da açılıp da kapanan hiç iş yeri olmadı.Bu kursumuzdan da sertifika alarak iş yeri açacak girişimcilerimizi kutluyorum" diye konuştu.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ)  - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV