28 Şubat 2015 Cumartesi

EDEBİYATIMIZIN KOCA ÇINARI YAŞAR KEMAL
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

Chp Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan Gaziantep’te

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan, Gaziantep’te partili kadınlarla bir araya geldi.CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan, ‘Anadolu Yollarında 7 Ayda 7 Bölge’ çalışmaları kapsamında Gaziantep’e...

12 Ocak 2013 Cumartesi 18:36
Chp Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan Gaziantep’te
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan, Gaziantep’te partili kadınlarla bir araya geldi.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Hilal Dokuzcan, ‘Anadolu Yollarında 7 Ayda 7 Bölge’ çalışmaları kapsamında Gaziantep’e geldi. CHP Kadın Kolları Başkanı olarak Anadolu’da gezmedik yer bırakmayacaklarını ifade eden Dokuzcan, “Göreve geldiğimiz andan itibaren bir çalışma başlattık. 'Cumhuriyet Halk Partisi kadınları Anadolu yollarında, 7 ayda 7 bölge çalışması', 18 Eylülde bölge çalışmalarına dönüşen bu projede, bugün Gaziantep’teyiz. Gaziantep’e aslında Silifke, Mersin, Adana, Osmaniye ve Kilis üzerinden geldik. Bizim çalışmamızın amacı, Nisan ayı sonu itibariyle 7 ayda 7 bölgede gidilmemiş il, ilçe, mahalle bırakmamak. Dolayısıyla 7 ayda il çalışmasına dönüşmesini planladık ve 15 Kasım’da başladık. Türkiye’de eş zamanlı olarak bütün illerimizde il kadın kolu yönetimleri, bu çalışmanın ikinci dalgası olan 7 ayrı iller çalışmasını başlattı. 15 Ocak’ta da yine Türkiye’nin her yerinde eş zamanlı olarak 7 aylık ilçe çalışmalarımız başlayacak. CHP Kadın Kolları, Türkiye’nin şuanki gelişen siyasetinde her zamankinden daha fazla birliğe ve bütünlüğe ihtiyaç olduğunu ifade etmektedir. Sevgiyi örgütlemek gerektiğini düşünmektedir. Çünkü karşınızda kindarlığın etkisini ortaya koyan bir yapı var. Siyasetin gittikçe şiddet unsurlarıyla dolu dili var. Bu dilin değişmesi gerekiyor. Biz kadınların gücüne inanıyoruz. Seçimlere giderken kadın gücünün önemini biliyoruz. Kadınların çalışmasıyla siyasetten başarı geliyor. Bizim temel stratejimiz de, kadınla sandığı birleştirecek bir örgütlenme oluşturmaktır” dedi.

Kadın Kolları Genel Başkanı Dokuzcan, yaptığı basın toplantısının ardından kadın partililerle görüştü. Görüşmede, seçimlerle ilgili bölgede yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ)  - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV

banner26