04 Mart 2015 Çarşamba

GENELKURMAYDAN HASSA'DA YAKALANAN IŞİD MENSUBU AÇIKLAMASI
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

Mehmet Akif Ersoy Şiir Ve Kompozisyon Yarışması

Evrensel Hafızlar Derneği (EHAD) tarafından düzenlenen “Hafız Mehmet Akif Ersoy Şiir ve Kompozisyon Yarışması” başvuruları başladı.Evrensel Hafızlar Derneği tarafından düzenlenen ve okuma- yazma bilen herkesin katılabileceği "Hafız...

16 Ocak 2013 Çarşamba 14:40
Mehmet Akif Ersoy Şiir Ve Kompozisyon Yarışması
Evrensel Hafızlar Derneği (EHAD) tarafından düzenlenen “Hafız Mehmet Akif Ersoy Şiir ve Kompozisyon Yarışması” başvuruları başladı.

Evrensel Hafızlar Derneği tarafından düzenlenen ve okuma- yazma bilen herkesin katılabileceği "Hafız Mehmet Akif Ersoy Şiir ve Kompozisyon Yarışması"na bay ve bayan eli kalem tutan herkes katılabilecek. Yarışmada başvuru olarak ad-soyad, mesleği, tahsili, TC kimlik numarası, irtibat numaraları ve mail adresi yeterli olacak. Yarışma, kompozisyon ve şiir türlerinden tek dal olarak yapılacak. Katılımcılar en çok iki eserle kompozisyon ve şiir türlerinde katılabilecekler. Yarışmada Şair ve Yazar Prof. Dr. Nurullah Genç, Türkiye Yazarlar Vakfı Başkanı Mehmet Doğan, Şair ve Yazar Serdar Tuncer, İlahiyatçı Yazar Hüseyin Kazan değerlendirme heyeti olarak görev yapacak. Yarışmada dereceye giren birinciye Umre, ikinciye Mısır gezisi ve üçüncüye ise notebook hediye edilecek.

EHAD Samsun İl Başkanı Dr. Selami Arslan yarışmayla ilgili olarak, “Türkiye’de çok az sayıda vatandaşımız İstiklal Marşımızın değerli şairi Mehmet Akif Ersoy’un hafız olduğunu bilmemektedir. Dernek olarak amacımız bu durumu milletimize duyurmak ayrıca genç nesillerimize onun örnek kişiliğini milli ve manevi değerlerine bağlı, ülkesine sevdalı oluşunu, onu besleyen kaynakların Kur’an ve sünnet olduğunu anlatmak istiyoruz. Gençlerimizin de aynı kaynaklardan beslenmesini arzuluyoruz” dedi.

01 Mart 2013 ve 12 Mart 2013 tarihlerinde değerlendirmelerin yapılacak olan yarışmaya katılmak isteyenler ise son gün olarak 01 Mart 2013 tarihine kadar başvuru yapabilecek.

  Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

  Yorumlar
  Toplam 2 yorum mevcut

 • melike karakaya 2 yıl önce yorumlandı

  sonuçlar ne zaman gelicek ve okulumuza mı bildirilcek?

 • ali kazan 2 yıl önce yorumlandı

  başvuru nasıl yapılacak.

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
 • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ) - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV