05 Mart 2015 Perşembe

GENELKURMAYDAN HASSA'DA YAKALANAN IŞİD MENSUBU AÇIKLAMASI
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

Nevruz Konulu Resim, Şiir, Kompozisyon Yarışmasında

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirilen Nevruz Konulu Liseler ve Ortaokul Öğrencileri arasında düzenlenen Resim, Şiir ve Kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere...

04 Nisan 2013 Perşembe 18:35
Nevruz Konulu Resim, Şiir, Kompozisyon Yarışmasında
Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirilen Nevruz Konulu Liseler ve Ortaokul Öğrencileri arasında düzenlenen Resim, Şiir ve Kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere düzenlenen törenle ödülleri verildi.

Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen ödül törenine İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fevzi Çelik, Hadi Bedir, Okul Müdürleri, Veliler ile dereceye giren öğrenciler katıldı. Ödül töreni öncesi bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fevzi Çelik, “Milli Eğitim Müdürlüğü ve Turizm Müdürlüğü olarak ortaklaşa öğrenciler arasında Nevruz konulu Resim, Şiir ve Kompozisyon yarışması düzenlenmiştik. Değerli katılımcılar Nevruz Türk dünyasının ve dünya tarihinin en eski bayramıdır. Nevruz yeni gününü, yeni bir başlangıç olarak tüm insanlığın birlik ve beraberliğini sağlamaktır. Toplumumuzun her kesiminin özellikle de geleceğimizin mirasçıları olan öğrencilerimizin ve gençlerimizin insan ve doğa sevgisini, hoşgörü ve yardımlaşma duygularını pekiştirerek milli, tarihi ve kültürel değerlerimize sahip çıkarak yetişmelerine yardımcı olmak amacıyla böyle yarışma tertipledik. Ben bu yarışmada dereceye giren öğrencilerimi ve okul Müdürlerimi ve velilerimizi kutluyorum” dedi.

Yapılan açılış konuşmalarının ardından, Nevruz konulu yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fevzi Çelik, Hadi Bedir tarafından verildi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ)  - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV