05 Mart 2015 Perşembe

GENELKURMAYDAN HASSA'DA YAKALANAN IŞİD MENSUBU AÇIKLAMASI
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

Bilgi yarışması finalinde 100. Yıl Kur’an Kursu öğrencileri 1. oldu

Ordu Ünye Müftülüğü tarafından Kur’an kursu faaliyetlerini çeşitlendirmek, kursiyerler arası kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlenen bilgi yarışmasının finali Ünye Merkez Büyük Camii'nde yapıldı.Bilgi yarışmasına Kur’an kursu...

08 Mayıs 2013 Çarşamba 10:28
Bilgi yarışması finalinde 100. Yıl Kur’an Kursu öğrencileri 1. oldu
Ordu Ünye Müftülüğü tarafından Kur’an kursu faaliyetlerini çeşitlendirmek, kursiyerler arası kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlenen bilgi yarışmasının finali Ünye Merkez Büyük Camii'nde yapıldı.

Bilgi yarışmasına Kur’an kursu öğreticileri ve öğrencileri yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Bilgi yarışması başlamadan önce konuşma yapan Ünye Müftüsü Aydın Yığman, “Ünye İlçe Müftülüğü olarak yapılan yarışmalarda hocalarımız derece alıyor. Kur’an-ı Kerim güzel okuma il birinciliği seçimi yarışmasında Merkez Büyük Camii görevlisi Serdar Yıldız rakiplerini geride bırakarak birinci oldu. Geçen hafta da bayanlar arası hafızlık yarışmasında Ayşe Kırçal Öztürk birinci geldi. Murat Arslan hocamız da hafızlık yarışmasında birincilik elde etti. Son yapılan yarışmada ise erkeklerde bir öğrencimiz ikinci, kızlarda ise bir öğrencimiz üçüncü oldu. Bunlar güzel şeyler. Başarı tesadüf değildir.” dedi.

Ünye Müftüsü Aydın Yığman’ın başkanlığında oluşturulan jüride Merkez Kız Kur’an Kursu öğreticisi Ayşe Ateş ve Merkez Erkek Kur’an Kursu öğreticisi Ahmet Balıkçı yer aldı. İnanç, ibadet, siyer ve ahlak gibi konularda öğrencilere 15 soru yöneltildi. 100. Yıl Kur’an Kursu öğreticisi Süriye Aydın’ın öğrencileri birinci, 100. Yıl Kur’an Kursu öğreticisi Emine Yelekin’in öğrencileri 2., Köseoğlu Kur’an Kursu öğreticisi Eda Yılmaz’ın öğrencileri ise 3. oldu.

Din görevlilerinden Orhan Güler, Hamza Güneş ve Yusuf Okuyucu'nun ilahileri ile renk kattığı yarışma programı, dereceye giren öğrencilere hediyelerinin verilmesiyle sona erdi.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ)  - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV