03 Mart 2015 Salı

Hassa'da IŞİD üyesi bir kişinin yakalandığı iddiası
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

HASSA’DA TAPU MÜDÜRLÜĞÜ YENİLENDİ

Belediye Binasında düzenlenen bölüme taşındı

13 Kasım 2013 Çarşamba 22:28
        HASSA’DA TAPU MÜDÜRLÜĞÜ YENİLENDİ


Daha önce Adliye Binasında olan Tapu Müdürlüğü daha geniş ve daha modern olan Hassa’ya yeni yapılan Belediye Binasına taşındı. Daha modern ve daha çağdaş bir biçimde tasarlanan Müdürlüğün açılışında bir konuşma yapan Hassa Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu şöyle dedi:

Bugün Bilgi ve Sistem Çağına uygun olarak gelişen Dünyanın tüm teknolojik imkanları kullanacak şekilde hizmet vermek üzere yeniden yapılandırılmış Hassa Tapu Müdürlüğümüzü hizmete açmış bulunuyoruz.

Gelişmiş ve demokrasi ile yönetilen ülkelerin tümünde olduğu gibi, ülkemizde de mülkiyet hakkı anayasa ile teminat altına alınmış en temel haklardan birisi olup, Tapu ve Kadastro Teşkilatı mülkiyet kayıtlarını Osmanlı İmparatorluğundan günümüze kadar düzenli ve güvenilir bir şekilde tutmaktadır. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü uluslararası standartlara uygun hizmet sunmak amacıyla başlatmış olduğu projelerini hızla ve başarıyla sürdürmektedir.

Tapu hizmetlerinin kaliteli şekilde sunulması amacıyla Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından iş ve işlem süreçleri devamlı olarak gözden geçirilmekte ve sorun üreten süreçlerde gerekli düzeltmeler ve iyileştirmeler yapılmaktadır.

Olağanüstü yoğun çalışma koşullarında, büyük özveriyle üzerine düşen görevleri en iyi şekilde yapma gayreti ve azmi içinde olan  Tapu ve Kadastro çalışanlarının etkinliğini, verimini artıracak, motivasyonunu yüksek tutacak çalışma ortamlarının sağlanması kurumun en temel hedeflerinden biri olduğu bilinmektedir.

Hatay Tapu ve Kadastro 12. Bölge Müdürlüğü bünyesindeki tapu müdürlüklerinin daha iyi noktaya gelebilmeleri adına fiziki koşulların iyileştirildiği görülmektedir.  Kurumun, bireysel ve toplumsal sorumluluk anlayışının yerleşmesine ve hizmet kalitesinin arttırılmasına  büyük önem vermektedir. Hassa Tapu Müdürlüğü, “Sürekli Kurumsal Gelişim Projesi” çalışmalarının başarıyla yürütüldüğü ve sonuçlarının alındığının Kurumun en güzel örneklerinden biri olmuştur. Bu itibarla Kalite belgesi ile tescil edilmesi bizler için övünç kaynağı olmuştur.

Bu ve buna benzer projeleri hayata geçiren, başta Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü olmak üzere Hatay Bölge Müdürlüğümüz yönetici ve çalışanlarına,ilçemizde kurumu temsil eden değerli Tapu Müdürümüz Fikret GÜMÜŞTAŞ ve Tapu Müdürlüğümüz çalışanlarına emeklerinden dolayı TEŞEKKÜR EDİYORUM. Ayrıca ilçemizdeki bu yenilikte büyük payı olan Belediye Başkanı Mehmet KARATAŞ’a katkılarından dolayı bilhassa  TEŞEKKÜR EDİYORUM.Yeniden yapılandırılan Hassa Tapu Müdürlüğünün ülkemize ve ilçemize Hayırlı olması diler saygılar sunarım dedi.

Açılışa; Tapu ve Kadastro Hatay Bölge Müdürü Nuri Yalçın,Bahçe Tapu Müdürü Adnan Yünlü,Nurdağ Tapu Müdürü Halil Ak,Hassa Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu,Hassa Emniyet Amiri Ali Çolak,Hassa Belediye Başkanı ve Belde Belediye Başkanları ve Müdürler katıldılar.

Anahtar Kelimeler: HassaTapu
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ)  - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV