03 Mart 2015 Salı

Hassa'da IŞİD üyesi bir kişinin yakalandığı iddiası
H H H H H H H H H H H H H H H
M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B
K K K K K K K K K

Zonguldak’ın, İç Göç Özel Uygulama Planı İle İlgili Tedbirleri Toplantısı Yapıldı

Zonguldak’ın, iç göç özel uygulama planı ile ilgili tedbirleri toplantısı yapıldı.Zonguldak Valiliği toplantı salonunda İl Sosyal Etüt Proje Müdürü Hayri Bulazar başkanlığında, Zonguldak’ın, iç göç özel uygulama planı ile ilgili...

12 Şubat 2013 Salı 15:46
Zonguldak’ın, İç Göç Özel Uygulama Planı İle İlgili Tedbirleri Toplantısı Yapıldı
Zonguldak’ın, iç göç özel uygulama planı ile ilgili tedbirleri toplantısı yapıldı.

Zonguldak Valiliği toplantı salonunda İl Sosyal Etüt Proje Müdürü Hayri Bulazar başkanlığında, Zonguldak’ın, iç göç özel uygulama planı ile ilgili tedbirleri toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya, il ve ilçe belediye başkanlıklarından temsilciler katıldı. İl Sosyal Etüt Proje Müdürü Hayri Bulazar toplantı ile ilgili bilgi vererek, “Son günlerde özellikle TUİK raporlarına göre ilimiz Batı’da göç veren tek il. Göç veren tek iliz. Dolayısıyla bu manada toplantımız biraz daha önem kazanmaktadır. Biz bu toplantıyı bu TUİK raporlarından önce planlamıştık. Buda şu, size zaman zaman müdürlüğümüz bünyesinde çıkan yazılar gelmekte. İç göçle ilgili, özel uygulama ile ilgili uygulama planında bazı değişiklikler var. Bu değişikliklerden en önemlileri plandaki tedbir numaralarının değişmesi. Müdürlüğümüz bünyesinde çalışan arkadaşlarımızın bize verdiği bilgiler doğrultusunda sizlerden gelen yazıların eksik geldiği ya da tam anlaşılamadığı yönünde bir değerlendirme yaptık. Bizde bu manada bu toplantının önemli olduğunu bundan sonraki aşamalarda sizlerden gelecek raporların, yazıların müdürlüğümüz bünyesinde derlenip, toparlanıp bunlarla ilgili bir rapor çıkıp, bu raporlarında bakanlığımıza gönderilmesi, ilimizle ilgili çalışmaların bakanlık tarafından yapılması. Toplantının bir kez daha önemli olduğu ortaya çıktı. Bundan sonraki çalışmalarımızı da inşallah sizlerin verdiği bilgilerin bizler için çok daha önemli olduğunu düşünerek mahalli idarelerden ve belediyelerden arkadaşlarımızla bir toplantı yapmak. İnşallah bundan sonraki aşamada koordineli bir şekilde aradaki iletişimin daha sağlıklı olmasını düşündüğümüz için böyle bir toplantıyı gerçekleştiriyoruz” dedi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
2015 Genel Seçimlerinde Hangi Partiye Oy Vermeyi Düşünüyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • E-GAZETEMİZ (GÜNLÜK OLARAK TÜM SAYFALARIMIZI OKUYABİLİRS İNİZ)  - 27 Ocak 2015 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV