Kırıkhan Olay Gazetesi

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nden uyarı!

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nden uyarı!
06 Ekim 2020 - 12:56

Hatay Büyükşehir Belediyesi, imarla ilgili bazı konularda Başkan Lütfü Savaş’ın adının kullanılarak bağış karşılığı iş çözme girişimlerinde bulunanlara vatandaşların itibar etmemesi uyarısında bulundu.

Hatay Büyükleşir Belediyesinden yapılan açıklamada “Son günlerde bazı ilçelerdeki arazilerin imara açılması veya imar planı tadilatlarının çözümlenmesi hususunda kötü niyetli kişi ya da kişilerin iş çözme, bağış toplama ve arazilerin değer artışına karşılık aracılık yapma konularında Başkan Lütfü Savaş’ın adının kullanıldığına” dikkat çekildi.

Açıklamada şunlar kaydedildi: “Başkanımız Lütfü Savaş’ın adını kullanarak vatandaşlarımızın suiistimal edildiği ile ilgili duyumlar aldık. Bu konularla ilgili Belediyemizle vatandaşlar arasında aracılık yaptığını belirten kişi, firma veya kuruluşlarla Hatay Büyükşehir Belediyesinin hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Vatandaşlarımızın bu kötü ya da kişilere itibar etmemesini belirtir, Belediyemizin resmi veya almaması ve bütün taleplerini ilgili daire başkanlıklarına resmi olarak yapması gerektiğini tüm kamuoyuna saygıyla sunarız”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.