Kırıkhan Olay Gazetesi

ÖDÜLLERİNE KAVUŞTULAR     

ÖDÜLLERİNE KAVUŞTULAR     
17 Mayıs 2019 - 10:05

  Kırıkhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yıl boyu yapılan çeşitli etkinliklerin ödül töreni ilçemiz Hurşit Uzel iman Hatip ortaokulu konferans salonunda yapıldı.

         Törende; liseler arasında düzenlenen “Dağyeli Müzik Etkinliği”, “Gül Mevsimi Müzik Yarışması etkinliği”, “Bir Bilenle Bilge Nesil kompozisyon yarışması etkinliği”, “Münakaşa Değil Münazara yapalım münazara yarışması etkinliği”nde derece yapan okullar ve öğrenciler çeşitli ödüllerle ödüllendirildiler.

          Sunuculuğunu Gölbaşı İskanı ortaokulu Türkçe öğretmeni Çağrı Barış Aydın’ın yaptığı törenden önce münazara yarışmasının final etabı da yapıldı. Finalde, Naim Atakaş Anadolu lisesi ile karşılaşan Gazi Anadolu lisesi birinci oldu.

       Törende konuşan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Erdal Ceritlioğlu; bu gibi etkinliklerin ilçemizde bir eksiklik olduğunu bunun ise Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kabul edilemez olduğu için bu çabaya girişildiğini söyledi. Ceritlioğlu, artık ilçemiz okullarının her alanda yetenekli öğrencileri ile başarıya koştuklarını belirterek katılımcılara teşekkür etti.

     Tören toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange