Kırıkhan Olay Gazetesi

Şehit aileleri ve Gaziler onuruna iftar yemeği verildi

Şehit aileleri ve Gaziler onuruna iftar yemeği verildi
21 Mayıs 2019 - 13:29

 

               Kırıkhan Kaymakamlığı Şehit ve Gazi  Aileleri ile  Gaziler onuruna iftar yemeği verdi. 

             Şehit Aileleri ve Gaziler onuruna  verilen    iftar yemeğine Kırıkhan Kaymakamı Zafer KARAMEHMETOĞLU, Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, Garnizon Komutan Vekili Yüzbaşı Fatih DUMAN, Cumhuriyet Başsavcısı Atilla AKGÜN, Kırıkhan Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Bestami ANTEPLİ,  Siyasi Parti İlçe Başkanları, Daire Amirleri ve muhtarlar katıldı.

         Kaymakam Zafer Karamehmetoğlu ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İftar programına katılan Şehit  ve Gazi aileleri ile Gazilere  masaları dolaşarak tek tek hoş geldin dedi.

        İftarda Şehitlerimiz için indirilen Hatm-i Şerifin duası İlçe Müftüsü Mekki Solmaz tarafından yapıldı.

      Programda Konuşma yapan Kaymakam KARAMEHMETOĞLU; “ Bu Vatan uğruna kanını, canını göz kırpmadan veren bütün Şehitlerimize Allah’tan (c.c.) Rahmet Şehit ailelerimize ve yüce Milletimize bir kez daha başsağlığı, Gazilerimize acil şifalar dilerim. Devlet olarak her zaman Şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanındayız” dedi.

        İftar programında açıklama yapan Başkan YAVUZ; “ Şehit ailelerimizin, Gazilerimizin ve Gazi ailelerimizin Devlet ve Millet olarak her zaman yanlarında olduk,  bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Bütün Şehitlerimize Allah’tan (c.c.) rahmet, kederli Şehit ailelerimize ve yüce milletimize başsağlığı ve sabırlar, Gazilerimize de bir kez daha acil şifalar dilerim” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange