ankara escort sincan escort

İzmir escort Bursa escort Ankara escort Antalya escort Eskişehir escort Konya escort Kayseri escort İzmit escort Alanya escort Kocaeli escort Kuşadası escort Gaziantep escort Malatya escort Diyarbakır escort Denizli escort Samsun escort Adana escort Bodrum escort Dubai Escort

CANLI SONUÇLAR « Kırıkhan Olay Gazetesi-Hatay'da Hızlı doğru tarafsız haberciliğin merkezi

22 Eylül 2021 - 15:40
AFC KUPASI
18:00
Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
- : -
Mohun Bagan Mohun Bagan
ALMANYA 3. LİGİ
20:00
Freiburg II Freiburg II
- : -
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
ALMANYA REGİONALLİGA
20:00
1. FC Lokomotive Leipzig 1. FC Lokomotive Leipzig
- : -
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
20:00
LSK Hansa LSK Hansa
- : -
Jeddeloh Jeddeloh
20:00
Hertha Berlin II Hertha Berlin II
- : -
Babelsberg 03 Babelsberg 03
ERT
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
0 - 0
Energie Cottbus Energie Cottbus
20:30
Lübeck Lübeck
- : -
Hamburger SV II Hamburger SV II
AMERİKA 1. LİGİ
02:00
New England Revolution II New England Revolution II
- : -
Forward Madison Forward Madison
ARNAVUTLUK KUPASI
-
Butrinti Sarande Butrinti Sarande
- 0
Laçi Laçi
-
Besa Besa
- 0
Pogradeci Pogradeci
-
Besëlidhja Besëlidhja
- 0
Burreli Burreli
-
Shkumbini Shkumbini
- 0
Tirana Tirana
-
Oriku Oriku
- 0
Bylis Bylis
-
Veleçiku Koplik Veleçiku Koplik
- 0
Skenderbeu Skenderbeu
-
KS Maliqi KS Maliqi
- 0
Kukesi Kukesi
-
KS Lushnja KS Lushnja
- 0
Tomori Tomori
-
Erzeni Shijak Erzeni Shijak
- 0
Dinamo Tirana Dinamo Tirana
-
Flamurtari Flamurtari
- 0
Apolonia Apolonia
-
Elbasani Elbasani
- 0
Kastrioti Kastrioti
-
Terbuni Puke Terbuni Puke
- 0
Partizani Partizani
-
FK Vora FK Vora
- 0
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
-
Laberia Laberia
- 0
Vllaznia Vllaznia
-
Luzi 2008 Luzi 2008
- 0
Teuta Teuta
-
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
- 0
Egnatia Egnatia
AVUSTURYA KUPASI
19:30
Hohenems Hohenems
- : -
Sturm Graz Sturm Graz
20:00
St. Johann St. Johann
- : -
Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt
20:00
SC Bregenz SC Bregenz
- : -
SV Lafnitz SV Lafnitz
20:00
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
- : -
Kalsdorf Kalsdorf
21:25
Grazer AK Grazer AK
- : -
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
BELARUS 1. LİGİ
19:00
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
- : -
Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU Minsk
BELÇİKA 1. LİGİ
21:45
Antwerp Antwerp
- : -
Racing Genk Racing Genk
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
17:00
Leotar Leotar
- : -
Rudar Prijedor Rudar Prijedor
19:00
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
- : -
Tuzla City Tuzla City
19:00
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
- : -
Zrinjski Zrinjski
21:30
Sarajevo Sarajevo
- : -
Zeljeznicar Zeljeznicar
BREZİLYA AMAPAENSE
MS
Santos AP Santos AP
0 - 0
Trem Trem
BREZİLYA SERİE B
MS
Avai FC Avai FC
1 - 0
Goias Goias
MS
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
0 - 1
CRB CRB
MS
Sampaio Correa Sampaio Correa
2 - 2
Brusque Brusque
MS
Nautico Nautico
1 - 2
Londrina Londrina
MS
Vila Nova Vila Nova
0 - 0
Confiança Confiança
BULGARİSTAN KUPASI
MS
Marek Dupnitsa Marek Dupnitsa
0 - 2
Levski Sofya Levski Sofya
16:00
Sportist Svoge Sportist Svoge
- : -
Septemvri Sofya Septemvri Sofya
16:00
Bansko Bansko
- : -
Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
16:00
FC Septemvri Tervel FC Septemvri Tervel
- : -
Septemvri Simitli Septemvri Simitli
16:00
Hebar 1918 Hebar 1918
- : -
CSKA Sofya CSKA Sofya
ERT
Levski Lom Levski Lom
0 - 0
Lokomotiv 1929 Lokomotiv 1929
CONCACAF LİGİ
MS
Inter Moengotapoe Inter Moengotapoe
0 - 6
CD Olimpia CD Olimpia
MS
Forge FC Forge FC
0 - 0
Independiente Independiente
MS
Deportivo Guastatoya Deportivo Guastatoya
1 - 1
LD Alajuelense LD Alajuelense
ÇEKYA KUPASI
00:00
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
- : -
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
00:00
Dukla Prag Dukla Prag
- : -
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
00:00
MFK Vyskov MFK Vyskov
- : -
Fastav Zlin Fastav Zlin
16:30
Sokol Zapy Sokol Zapy
- : -
Hradec Kralove Hradec Kralove
16:30
Fotbal Trinec Fotbal Trinec
- : -
Teplice Teplice
16:30
Prostejov Prostejov
- : -
Bohemians 1905 Bohemians 1905
16:30
Zbuzany Zbuzany
- : -
Slovacko Slovacko
16:30
Karvina Karvina
- : -
MFK Chrudim MFK Chrudim
16:30
Prepere Prepere
- : -
Jablonec Jablonec
16:45
Loko Vltavin Loko Vltavin
- : -
Banik Ostrava Banik Ostrava
17:00
SK Lisen SK Lisen
- : -
Sparta Prag Sparta Prag
17:15
Slovan Velvary Slovan Velvary
- : -
Slavia Prag Slavia Prag
ÇİN 2. LİGİ
MS
Zibo Cuju F.C. Zibo Cuju F.C.
2 - 1
Beijing Sport University FC Beijing Sport University FC
46'
Shaanxi Chang'an Shaanxi Chang'an
0 - 1
Kunshan FC Kunshan FC
48'
Wuhan Three Towns FC Wuhan Three Towns FC
3 - 0
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
DANİMARKA KUPASI
17:30
Aalborg Freja Aalborg Freja
- : -
IF Lyseng IF Lyseng
17:30
VSK Arhus VSK Arhus
- : -
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
17:30
B 1913 B 1913
- : -
SonderjyskE SonderjyskE
17:30
Vanløse Vanløse
- : -
Vejle Vejle
17:30
Kjellerup Kjellerup
- : -
FC Midtjylland FC Midtjylland
19:00
Nykobing FC Nykobing FC
- : -
FC Copenhagen FC Copenhagen
19:00
Fremad Amager Fremad Amager
- : -
Randers Randers
19:30
BK Marienlyst BK Marienlyst
- : -
Middelfart Middelfart
EKVATOR B LİGİ
MS
Atletico Porteno Atletico Porteno
1 - 1
El Nacional El Nacional
21:30
LDU Portoviejo LDU Portoviejo
- : -
Santo Domingo Santo Domingo
23:00
America de Quito America de Quito
- : -
Gualaceo Gualaceo
23:00
Chacaritas Chacaritas
- : -
Guayaquil SC Guayaquil SC
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
84'
FK Van FK Van
1 - 2
FC Noah FC Noah
17:00
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
- : -
FC Urartu FC Urartu
ESTONYA 1. LİGİ
19:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
- : -
JK Narva Trans JK Narva Trans
19:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
- : -
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
ESTONYA KUPASI
20:30
FC Tallinn FC Tallinn
- : -
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
FAROE ADALARI 1. LİGİ
18:00
TB Tvoroyri TB Tvoroyri
- : -
EB/Streymur EB/Streymur
FAS PREMİER LİGİ
23:30
Mouloudia Oujda Mouloudia Oujda
- : -
FAR Rabat FAR Rabat
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
18:30
Tampereen Pallo-Veikot Tampereen Pallo-Veikot
- : -
KaaPo KaaPo
18:30
EPS EPS
- : -
Ilves II Ilves II
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
18:30
KTP KTP
- : -
Lahti Lahti
18:30
Haka Haka
- : -
SJK SJK
18:30
Helsinki Helsinki
- : -
HIFK HIFK
18:30
Inter Turku Inter Turku
- : -
Oulu Oulu
18:30
Ilves Ilves
- : -
Mariehamn Mariehamn
18:30
Honka Honka
- : -
KuPS KuPS
FRANSA LİGUE 1
20:00
Lille Lille
- : -
Reims Reims
20:00
Nantes Nantes
- : -
Stade Brest 29 Stade Brest 29
20:00
Montpellier Montpellier
- : -
Bordeaux Bordeaux
20:00
Rennes Rennes
- : -
Clermont Clermont
20:00
Monaco Monaco
- : -
Saint Etienne Saint Etienne
22:00
Lorient Lorient
- : -
Nice Nice
22:00
Metz Metz
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
22:00
Angers Angers
- : -
Marsilya Marsilya
22:00
Lens Lens
- : -
Strasbourg Strasbourg
22:00
Olympique Lyon Olympique Lyon
- : -
Troyes Troyes
GALLER LİG KUPASI
21:45
Penrhyncoch Penrhyncoch
- : -
Pontypridd Town AFC Pontypridd Town AFC
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:00
Pretoria Callies Pretoria Callies
- : -
JDR Stars JDR Stars
16:00
Polokwane City Polokwane City
- : -
Richards Bay Richards Bay
16:00
Venda FC Venda FC
- : -
Jomo Cosmos Jomo Cosmos
16:00
Free State Stars Free State Stars
- : -
TS Sporting FC TS Sporting FC
GÜNEY AFRİKA PSL
16:00
Lamontville Golden Arrows Lamontville Golden Arrows
- : -
AmaZulu AmaZulu
18:00
Maritzburg United Maritzburg United
- : -
Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
GÜNEY KIBRIS KUPASI
19:00
Apollon Limassol Apollon Limassol
- : -
Olympiada Lympion Olympiada Lympion
19:00
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
- : -
Nea Salamis Nea Salamis
19:00
Alki Oroklini Alki Oroklini
- : -
AEK Larnaca AEK Larnaca
19:00
Omonia 29is Maiou Omonia 29is Maiou
- : -
Pafos FC Pafos FC
GÜNEY KORE 2. LİGİ
MS
Busan I'Park Busan I'Park
1 - 1
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS
Jeju United Jeju United
0 - 1
Daegu Daegu
MS
Suwon FC Suwon FC
3 - 1
Seongnam FC Seongnam FC
MS
FC Seoul FC Seoul
0 - 0
Incheon United Incheon United
HIRVATİSTAN KUPASI
16:30
NK Sesvete NK Sesvete
- : -
Varazdin Varazdin
16:30
BSK Bijelo Brdo BSK Bijelo Brdo
- : -
Cibalia Cibalia
16:30
NK Zagreb NK Zagreb
- : -
Oriolik Oriovac Oriolik Oriovac
16:30
Belisce Belisce
- : -
Vinogradar Vinogradar
16:30
Bjelovar Bjelovar
- : -
Rudes Rudes
17:00
Orijent Orijent
- : -
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
17:30
Rudar Labin Rudar Labin
- : -
RNK Split RNK Split
19:00
Medimurje Medimurje
- : -
Sibenik Sibenik
19:30
Karlovac 1919 Karlovac 1919
- : -
Slaven Belupo Slaven Belupo
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
19:45
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
- : -
Utrecht Utrecht
19:45
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
- : -
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
21:00
Groningen Groningen
- : -
Vitesse Vitesse
22:00
PEC Zwolle PEC Zwolle
- : -
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
22:00
Feyenoord Feyenoord
- : -
Heerenveen Heerenveen
İNGİLTERE LİG KUPASI
21:30
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
- : -
Swansea City Swansea City
21:45
Wolverhampton Wolverhampton
- : -
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
21:45
Millwall Millwall
- : -
Leicester City Leicester City
21:45
Arsenal Arsenal
- : -
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
21:45
Chelsea Chelsea
- : -
Aston Villa Aston Villa
21:45
Manchester United Manchester United
- : -
West Ham United West Ham United
İSKOÇYA LİG KUPASI
21:45
Rangers FC Rangers FC
- : -
Livingston Livingston
21:45
Dundee Dundee
- : -
St Johnstone St Johnstone
İSPANYA LA LİGA
20:30
Sevilla Sevilla
- : -
Valencia Valencia
20:30
Espanyol Espanyol
- : -
Deportivo Alaves Deportivo Alaves
23:00
Villarreal Villarreal
- : -
Elche Elche
23:00
Real Madrid Real Madrid
- : -
Mallorca Mallorca
İSVEÇ 2. LİGİ
MS
IFK Skövde IFK Skövde
0 - 0
Grebbestads Grebbestads
MS
IFK Berga IFK Berga
0 - 0
Kristianstads Kristianstads
20:30
Bodens BK Bodens BK
- : -
Skelleftea Skelleftea
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
20:00
Sirius Sirius
- : -
Norrkoping Norrkoping
20:00
Elfsborg Elfsborg
- : -
Malmö Malmö
20:00
Djurgarden Djurgarden
- : -
Degerfors Degerfors
20:00
Örebro Örebro
- : -
Östersund Östersund
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
19:00
Kriens Kriens
- : -
Yverdon Yverdon
21:30
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
- : -
FC Stade Ls Ouchy FC Stade Ls Ouchy
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
19:00
Lausanne Lausanne
- : -
Young Boys Young Boys
21:30
St. Gallen St. Gallen
- : -
Basel Basel
İTALYA SERİE A LİGİ
19:30
Salernitana Salernitana
- : -
Hellas Verona Hellas Verona
19:30
Spezia Spezia
- : -
Juventus Juventus
21:45
Cagliari Cagliari
- : -
Empoli Empoli
21:45
Milan Milan
- : -
Venezia Venezia
İTALYA SERİE B LİGİ
19:00
Ternana Ternana
- : -
Parma Parma
21:30
Cremonese Cremonese
- : -
Perugia Perugia
İTALYA SERİE C LİGİ
17:30
Juventus II Juventus II
- : -
Triestina Triestina
21:30
Virtus Verona Virtus Verona
- : -
Piacenza Piacenza
İZLANDA 1. LİGİ
20:30
Grótta Grótta
- : -
Vestmannaeyjar Vestmannaeyjar
JAPONYA İMPARATORLUK KUPASI
MS
Gamba Osaka Gamba Osaka
4 - 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
JAPONYA J-1 LİGİ
MS
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
0 - 1
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
MS
FC Tokyo FC Tokyo
1 - 1
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
MS
Kashima Antlers Kashima Antlers
1 - 2
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
KATAR YILDIZLAR LİGİ
16:45
Al Duhail SC Al Duhail SC
- : -
Al Gharrafa Al Gharrafa
19:30
Al-Khor Al-Khor
- : -
Al-Wakra Al-Wakra
19:30
Al Rayyan Al Rayyan
- : -
Al Sadd Al Sadd
KAZAKİSTAN KUPASI
41'
Caspiy Caspiy
0 - 0
FC Astana FC Astana
39'
Taraz Taraz
0 - 0
Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
17:00
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
- : -
Kyzylzhar Kyzylzhar
17:00
Kairat Almaty Kairat Almaty
- : -
Kaisar Kyzylorda Kaisar Kyzylorda
LETONYA VİRSLİGA
18:00
Rigas FS Rigas FS
- : -
FK Liepaja FK Liepaja
LİBERTADORES KUPASI
MS
Palmeiras Palmeiras
0 - 0
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
LİTVANYA KUPASI
19:00
Suduva Suduva
- : -
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
-
UNA Strassen UNA Strassen
- 0
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
-
Union Titus Petange Union Titus Petange
- 0
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
-
Differdange 03 Differdange 03
- 0
RM Hamm Benfica RM Hamm Benfica
-
Fola Esch Fola Esch
- 0
Swift Hesperange Swift Hesperange
-
Victoria Rosport Victoria Rosport
- 0
Rodange Rodange
-
US Mondorf US Mondorf
- 0
Dudelange Dudelange
-
Etzella Ettelbruck Etzella Ettelbruck
- 0
Wiltz 71 Wiltz 71
-
Racing FC Racing FC
- 0
US Hostert US Hostert
MACARİSTAN 1. LİGİ
21:00
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
- : -
Ferencvaros Ferencvaros
MAKEDONYA KUPASI
-
New Stars New Stars
- 0
Borec Borec
-
Veleshta Veleshta
- 0
FC Shkupi FC Shkupi
-
FK Pehcevo FK Pehcevo
- 0
Shkendija Shkendija
MEKSİKA 2. LİGİ
MS
Raya2 Expansion Raya2 Expansion
0 - 1
Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas
MS
Cancun FC Cancun FC
0 - 1
Universidad de Guadalajara Universidad de Guadalajara
MS
Dorados Dorados
3 - 1
Correcaminos de la UAT Correcaminos de la UAT
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
FC Juarez FC Juarez
1 - 0
Atletico San Luis Atletico San Luis
MOLDOVA 1. LİGİ
19:00
Milsami Orhei Milsami Orhei
- : -
Zimbru Zimbru
19:00
FC Zaria Balti FC Zaria Balti
- : -
FC Dinamo Auto FC Dinamo Auto
19:00
FC Sheriff FC Sheriff
- : -
Floresti Floresti
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Sport Boys Sport Boys
- : -
Cusco FC Cusco FC
21:15
Alianza Lima Alianza Lima
- : -
FBC Melgar FBC Melgar
23:30
Sporting Cristal Sporting Cristal
- : -
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
POLONYA KUPASI
9'
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
0 - 0
Radomiak Radom Radomiak Radom
16:30
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
- : -
Lechia Zielona Gora Lechia Zielona Gora
17:00
Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
- : -
Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
17:00
Concordia Elblag Concordia Elblag
- : -
Unia Skiernewice Unia Skiernewice
18:30
Wigry Suwalki Wigry Suwalki
- : -
Legia Varşova Legia Varşova
20:00
Miedz Legnica Miedz Legnica
- : -
Odra Opole Odra Opole
20:00
Motor Lublin Motor Lublin
- : -
Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie Bielsko-Biala
20:15
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
- : -
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
20:46
Wloclavia Wloclawek Wloclavia Wloclawek
- : -
Piast Gliwice Piast Gliwice
21:00
Korona Kielce Korona Kielce
- : -
Wisla Plock Wisla Plock
21:30
Stal Mielec Stal Mielec
- : -
Wisla Krakow Wisla Krakow
PORTEKİZ LİG KUPASI
21:00
Rio Ave Rio Ave
- : -
Santa Clara Santa Clara
23:15
Famalicao Famalicao
- : -
Penafiel Penafiel
ROMANYA KUPASI
39'
FC Arges Pitesti FC Arges Pitesti
0 - 0
Botosani Botosani
16:30
CA Oradea CA Oradea
- : -
AFC Hermannstadt AFC Hermannstadt
16:30
FC Buzau FC Buzau
- : -
FC Academica Clinceni FC Academica Clinceni
16:30
Concordia Chiajna Concordia Chiajna
- : -
Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
16:30
Unirea Slobozia Unirea Slobozia
- : -
SSU Politehnica Timişoara SSU Politehnica Timişoara
16:30
CSM Slatina CSM Slatina
- : -
FC Dunarea Calarasi FC Dunarea Calarasi
16:30
FC Csikszereda Miercurea Ciuc FC Csikszereda Miercurea Ciuc
- : -
Chindia Targoviste Chindia Targoviste
18:00
Farul Constanta Farul Constanta
- : -
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
21:00
CS Hunedoara CS Hunedoara
- : -
FCSB FCSB
RUSYA KUPASI
MS
Dinamo Barnaul Dinamo Barnaul
0 - 1
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
40'
Legion Dynamo Legion Dynamo
0 - 0
Ufa Ufa
16:00
FC Znamya Noginsk FC Znamya Noginsk
- : -
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
16:00
FC Leningradets FC Leningradets
- : -
FC Krasnodar FC Krasnodar
16:00
Kairat Moscow Kairat Moscow
- : -
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
18:00
Dinamo Stavropol Dinamo Stavropol
- : -
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
18:00
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
- : -
Khimki Khimki
18:00
Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk
- : -
Arsenal Tula Arsenal Tula
19:30
FK Chayka FK Chayka
- : -
Rostov Rostov
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
16:30
Radnicki Kragujevac Radnicki Kragujevac
- : -
Novi Pazar Novi Pazar
18:30
Spartak Subotica Spartak Subotica
- : -
Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
18:30
Napredak Napredak
- : -
Cukaricki Cukaricki
SLOVAKYA KUPASI
16:30
Jednota Banova Jednota Banova
- : -
Zilina Zilina
16:30
Zeleziarne Podbrezova Zeleziarne Podbrezova
- : -
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
16:30
Spartak Medzilaborce Spartak Medzilaborce
- : -
Vranov nad Toplou Vranov nad Toplou
16:30
Lokomotiva Kosice Lokomotiva Kosice
- : -
Lipany Lipany
16:30
Castkovce Castkovce
- : -
Puchov Puchov
16:30
Spartak Medzev Spartak Medzev
- : -
Humenne Humenne
16:30
Komarno Komarno
- : -
Dunajska Streda Dunajska Streda
16:30
Nafta Gbely Nafta Gbely
- : -
Senica Senica
16:30
Trebatice Trebatice
- : -
Zlate Moravce Zlate Moravce
16:30
Novohrad Lucenec Novohrad Lucenec
- : -
FK Kosice FK Kosice
16:30
Dolny Kubin Dolny Kubin
- : -
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
19:00
Ruzomberok Ruzomberok
- : -
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
SLOVENYA 1. LİGİ
18:00
NK Radomlje NK Radomlje
- : -
Bravo Bravo
21:15
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
- : -
Domzale Domzale
SÜPER LİG
17:00
Gaziantep FK Gaziantep FK
- : -
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
20:00
Yukatel Kayserispor Yukatel Kayserispor
- : -
Galatasaray Galatasaray
20:00
Göztepe Göztepe
- : -
Atakaş Hatayspor Atakaş Hatayspor
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
18:00
Santiago Morning Santiago Morning
- : -
Cobreloa Cobreloa
21:00
Deportes Temuco Deportes Temuco
- : -
San Marcos De Arica San Marcos De Arica
22:00
Puerto Montt Puerto Montt
- : -
Barnechea Barnechea
TACİKİSTAN 1. LİGİ
20'
Ravshan Ravshan
0 - 0
CSKA Pomir Dushanbe CSKA Pomir Dushanbe
82'
Kuktosh Kuktosh
2 - 1
Istaravshan Istaravshan
82'
Dushanbe 83 Dushanbe 83
1 - 2
FK Eskhata FK Eskhata
UKRAYNA KUPASI
MS
Tavria Tavria
1 - 3
Olexandria Olexandria
37'
LNZ Cherkasy LNZ Cherkasy
0 - 1
Inhulets Inhulets
17:00
Volyn Volyn
- : -
FC Mariupol FC Mariupol
17:00
VPK-Ahro Shevchenkivka VPK-Ahro Shevchenkivka
- : -
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
19:00
Obolon-Brovar Kiev Obolon-Brovar Kiev
- : -
Veres Rivne Veres Rivne
UKRAYNA SÜPER KUPASI
21:00
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
- : -
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
18:15
Ofi Crete Ofi Crete
- : -
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
18:15
Panetolikos Panetolikos
- : -
PAOK PAOK
18:15
Olympiakos Olympiakos
- : -
Apollon Smyrni Apollon Smyrni
20:30
AEK AEK
- : -
Lamia Lamia
20:30
Aris Aris
- : -
Panathinaikos Panathinaikos
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 6 8 14
2 Trabzonspor 5 7 13
3 Altay 6 4 12
4 VavaCars Fatih Karagümrük 6 5 11
5 İttifak Holding Konyaspor 5 4 11
6 Atakaş Hatayspor 5 7 10
7 Fenerbahçe 5 3 10
8 Aytemiz Alanyaspor 5 -5 9
9 Galatasaray 5 2 8
10 Yukatel Kayserispor 5 -1 7
11 Demir Grup Sivasspor 6 -1 6
12 Adana Demirspor 6 -3 6
13 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 6 -6 6
14 Göztepe 5 -1 5
15 Gaziantep FK 5 -1 5
16 Kasımpaşa 5 -1 5
17 Fraport TAV Antalyaspor 6 -4 5
18 Medipol Başakşehir 5 -2 3
19 GZT Giresunspor 5 -6 1
20 Çaykur Rizespor 6 -9 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 6 13 16
2 MKE Ankaragücü 6 6 12
3 Eyüpspor 6 3 12
4 BB Erzurumspor 6 0 12
5 Tuzlaspor 5 5 11
6 Royal Hastanesi Bandırmaspor 6 1 9
7 Manisa FK 6 0 9
8 Beypiliç Boluspor 5 2 7
9 Yılport Samsunspor 5 0 7
10 Kocaelispor 5 -2 7
11 Altınordu 6 -4 7
12 Menemenspor 6 -5 7
13 Adanaspor 6 0 6
14 Balıkesirspor 5 -3 6
15 Denizlispor 6 -3 6
16 Bursaspor 6 -1 5
17 Gençlerbirliği 6 -6 5
18 İstanbulspor 5 -1 4
19 Ankara Keçiörengücü 6 -5 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Şanlıurfaspor 3 2 7
2 Akhisarspor 3 0 6
3 Amed Sportif Faaliyetler 3 2 6
4 Nazilli Belediyespor 3 2 6
5 Pendikspor 2 2 6
6 Kırşehir Belediyespor 2 4 6
7 Isparta 32 Spor 3 2 5
8 Eskişehirspor 3 0 4
9 Bucaspor 1928 3 1 4
10 Tarsus İdman Yurdu 2 1 4
11 Pazarspor 3 -3 3
12 Kırklarelispor 3 -2 3
13 Ankara Demirspor 3 -1 3
14 Uşakspor A.Ş. 2 -1 3
15 Karatay Termal 1922 Konyaspor 3 -1 2
16 Zonguldak Kömürspor 3 -3 0
17 Anagold 24Erzincanspor 2 -3 0
18 TECO Karacabey Belediyespor 2 -2 0
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sivas Belediyespor 3 8 9
2 Bodrumspor 3 6 9
3 Ankaraspor 3 8 7
4 Hekimoğlu Trabzon 3 7 7
5 Silahtaroğlu Vanspor FK 3 3 7
6 Somaspor 3 3 7
7 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 3 3 7
8 Etimesgut Belediyespor 3 2 6
9 Çorum FK 3 4 5
10 Sakaryaspor 3 2 5
11 Sarıyer 3 -1 4
12 Serik Belediyespor 3 -3 3
13 Afjet Afyonspor 3 -1 2
14 İnegölspor 3 -2 2
15 Diyarbekirspor 3 -4 1
16 Ergene Velimeşespor 3 -7 1
17 Turgutluspor 3 -3 0
18 Adıyaman 1954 Spor 3 -8 0
19 Kahramanmaraşspor 3 -8 0
20 Niğde Anadolu FK 3 -9 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 1 3 3
2 Club Brugge 1 0 1
3 Paris St Germain 1 0 1
4 RB Leipzig 1 -3 0

altmöbelentsorgung