Kırıkhan Olay Gazetesi

3 NESİL ÖĞRETMEN AYNI OKULDA

3 NESİL ÖĞRETMEN  AYNI OKULDA
28 Mart 2019 - 17:53

  İlçemizin güzide okullarından olan Süleyman Şah Ortaokulu bugünlerde duygusal bir haberle karşımıza çıktı. Öğretmeni ve öğretmeninin öğretmeni ile( öğrencisinin öğrencisiyle) aynı okulda görev yapan öğretmenler bir araya geldi.

       Öğretmenlik mesleğinde 26. Yılını çalışan Sosyal Bilgiler Öğretmeni Hülya UMUR, öğrencisi olan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Ahmet GÜZEL ile birkaç yıldır aynı okulda görev yapmaktaydı. Şubat ayında öğrenci öğretmen ilişkisine bir halka daha eklendi. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Ahmet GÜZEL, öğrencisi olan Celal ÇOBAN’ın Bilişim Teknolojileri öğretmeni olarak okullarına atanmasıyla ayrı bir mutluluk yaşadı. Öğrencisi ile aynı okulda görev yapmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşarken, öğrencisi Celal ÇOBAN’ı kendi öğretmeni olan Hülya UMUR ile tanıştırarak 3 nesil öğretmeni bir araya getirdi.

    Okul Müdürü Hüseyin OKUR, böyle bir buluşmanın okullarında gerçekleş mesinin çok önemli olduğunu, Tecrübe ve Heyecanın bir araya gelmesinin okullarına çok büyük katkı sağlayacağını söyledi. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.