Kırıkhan Olay Gazetesi

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDA  CAN DÖNEMİ  RESMEN BAŞLADI   

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDA  CAN DÖNEMİ  RESMEN BAŞLADI   
19 Ekim 2020 - 8:34

Ak Parti Kırıkhan Gençlik Kolları 6. Olağan genel  kurul toplantısı  Pazar günü yapıldı. Yunus Emre Can başkanlığında oluşturulan  liste  ile Gençlik kolları yönetimi oluşturuldu.

Akdeniz Bölge Kordinatörü M.Mesut Tanrıkulu, Milletvekili Hüseyin Yayman, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik, İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Alkaya, Önceki dönem İl Gençlik Kolları Başkanı Şaban Kurt, Belediye Meclis üyeleri, Ak parti yönetim kurulu üyeleri ve parti üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Toplantıda konuşmalar yapan; Akdeniz Bölge Kordinatörü M.Mesut Tanrıkulu, Milletvekili Hüseyin Yayman, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik; “ Dünya Lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkomutanlığında Türkiye’nin her alanda Dünya ülkesi olduğu, Suriye, Doğu Akdeniz, Libya Kuzey Irak ve Azerbaycan ile yaşanan başarılı diplomasiler ve sahada ki zaferler ile Türkiye’nin dünya da tek söz sahibi olduğu vurgulandı. Ayrıca Karadeniz’de yeni keşfedilen 85 milyar metreküp yeni Doğalgaz rezervi ile toplam rezervin 405 milyar metreküpe ulaşması Türkiye’nin enerji alanında da çağ atladığını, Doğu Akdeniz ve Karadeniz’de bulunacak yeni rezerv müjdelerinin de yakın olduğu söylendi.
Yapılan konuşmalar iç ve dış mihrakların her türlü oyunlar ve saldırılarına karşı birlik beraberlik çağrıları yapıldı.
Konuşmaların ardından tek liste olarak seçime giren Yunus Emre Can Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı oldu.
Başkan Yunus Emre CAN Kongre de teşekkür konuşması yaparak, kendisine layık görülen bu görevi en iyi şekilde layıkıyla yerine getirebilmek için terinin son damlasına kadar çalışacağını, görev ve sorumluluğunun bilinci ile hareket edeceğini söyleyip teşekkür etti.
Kırıkhan Ak Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri; Başkan Yunus Emre Can.
ÜYELER; Adnan Uçar, Ahmet Denizoğlu, Ali Akgün, Ali Çelik, Batuhan Can Soylar, Bestami Bayraktar, Bestami Cüce, Cansu Özbay, Emre Can Doğan, Enes Doğru, Eyüp Polat, Gamze Boşçal, Hüseyin Açıl, İbrahim Şahin, Mehmet Kamışkıran, Miraç Emre Gürcüler, Muhammet Toper, Murat Sazağan, Nihat Ecim, Ömer Demirbaş, Ömer Faruk Ahraz, Rıfat Karaçar, Selçuk Gezmen, Serhat Çakar, Sevban Uluç, Tamer Şahin, Uğur Sığırtmaç, Yasemin Durgun, Yunus Emre Şaday.
Kongre yeni Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerinin tebrikleri kabulü ile sona erdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.