Kırıkhan Olay Gazetesi

AK PARTİ İLÇE KONGRESİ YAPILDI      

AK PARTİ İLÇE KONGRESİ YAPILDI      
19 Eylül 2020 - 12:46

Kırıkhan Ak Parti ilçe kongresi yapıldı ve başkanlığa yeniden Ömer Erdal Çelik seçildi.

Hüner Düğün Salonunda yapılan  kongreye büyük ilgi gösterildi.   Hatay Milletvekillerinin tamamının katıldığı kongreye Ak Parti İl Başkanı, Belediye Başkanları,İlçe başkanları katıldı.

Divan başkanlığını Ak Parti Hatay il koordinatörü   Milletvekili Salim Çivitcioğlu’nun yaptığı kongrede konuşan  Ömer Erdal Çelik,  başkanlık döneminde yaptığı çalışmalar hakkında partililerini bilgilendirdi. Daha sonra bu çalışmalar sinevizyon halinde  gösterildi.

Belediye Başkanı Ayhan Yavuz  kongrede yaptığı konuşmada, Belediye olarak son zamanlarda yapılan çalışmaları dile getirdi.

Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman ise yaptığı konuşmada, Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Ak Parti’nin  Türkiye’ye  çok büyük bir kazanımlar getirdiğine dikkat çekti.  Ak Parti’de bir hizmet yarışı olduğuna dikkat çeken Milletvekili Yayman, son zamanlarda yapılan ve bölge ekonomisine çok büyük katkılar  getirecek barajlar hakkında bilgi verdi.  Yayman “ Bugüne kadar tek bir amaç için çalıştık. Halkımıza daha   iyi hizmet  getirebiliriz dedik. Gecemizi gündüzümüze kattık.  Bu davaya   gönül vermiş her ferdin bir katkısı olmuştur. Herkese teşekkür ederiz. Allah razı olsun. Bizler,  millet için varız. Millet için çalışıyoruz. Geleceğimiz için çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz”dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın   kongreye ilişkin kutlama mesajı ise sinevizyon halinde  katılımcılarla buluştu.

Daha sonra seçimlere girildi. Ömer Erdal Çelik başkanlığında oluşturulan yönetim kurulunda şu isimler yer aldı : Abdurrahman Çakır, Adil Güç, Ahmet Açıkgöz, Ahmet Güneş, Avni Şaday, Aydın Ahraz, Baki Bilir, Bestami Ertem, Bülent Sarp, Cihan Parlar, Coşkun Akgün, Erol Yakıcı, Ersen Gök, Eyüp Denizoğlu,Hüseyin Koca, İbrahim  Sarı, İsmail Güryap, İsmail Kuşkonmaz,M. Tevfik İkizoğlu,İnönü Mehmet Bilgin, Mehmet Taze, Muhammet Güzey, Mustafa Derya, Mustafa Kocacık, Nevzat Parlak, Nizamettin Karataş, Orhan Varlıbaş, Şenol Bolat, Züleyha Balcı, Hilal Talay, Selahattin Akar, Kenan Gözütok, Nebi Doğru, Abdullah Eroğlu, Süheyla Sarcan,Nezir Sivri, Süleyman Daz,Mehmet Dönmez, Enver Yıldız, Dilek Özbay, İdris Aşık, İbrahim Karaçar, Şefik Özbilgi ve Muhammet Şahin Apak.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.