AK PARTİ’DEN KIRIKHAN’DA MUHTEŞEM  GÖVDE GÖSTERİSİ         « Kırıkhan Olay Gazetesi-Hatay'da Hızlı doğru tarafsız haberciliğin merkezi

17 Nisan 2021 - 21:23

AK PARTİ’DEN KIRIKHAN’DA MUHTEŞEM  GÖVDE GÖSTERİSİ        

AK PARTİ’DEN KIRIKHAN’DA MUHTEŞEM  GÖVDE GÖSTERİSİ        
Son Güncelleme :

22 Şubat 2021 - 15:31

Hatay Eski Milletvekili   Adem Yeşildal’ın   Hatay Ak Parti İl Başkanlığına  atanması ardından  başlatılan  teşkilatla  birlik ve beraberlik toplantısı  Kırıkhan’da gerçekleştirildi.  Kırıkhan’daki  manzara  Ak Parti’nin   birlik ve beraberlik  ruhunun en üst  noktaya taşındığının  göstergesi oldu.

Meslek Yüksek Okulu konferans salonunda gerçekleştirilen  Birlik ve Beraberlik  toplantısına katılım çok üst düzeyde gerçekleştirildi.
Ak Parti İl Başkanı Adem Yeşildal, Hatay Milletvekilleri  Hüseyin Yayman,  Hacı Bayram Türkoğlu,  Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi ve Sabahat Özgürsoy Çelik, 3 dönem Hatay Milletvekili olarak görev yapan Mehmet  Öntürk,  Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İskenderun  Belediye Başkanı  M. Fatih Tosyalı, Hassa Belediye Başkanı  Mehmet Karataş,  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Ak Parti  Kadınlar Kolu Başkanı  Zehra Eren, Gençlik Kolları  İl Başkanı Mustafa Alkaya ve Ak Parti çevre ilçe belediye başkanlarının katıldığı toplantıda, salon tamamen doldu.

  Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal  Çelik, Ak Parti’nin kurulduğu günden bu yana   Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  önderliğinde  büyük ve güçlü bir  Türkiye oluşması için  hizmet sevdası içerisinde  büyük gayretle yol  aldığını söyledi.  Çelik “ 2023, 2053 ve 2071 ideallerimiz doğrultusunda  birlik ve beraberlik duygularıyla  yolumuza devam ediyoruz. Halka  hizmet, Ak Parti kadrolarının işidir.  Yaparsa Ak Parti yapar, yaparsa Recep Tayyip Erdoğan yapar.” dedi.

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Adem Yeşildal’ın  il başkanlığına  getirilmesiyle birlikte, Ak Parti’nin  sıcak, candan ve teşkilatçılık ruhunun yeniden  canlandığına dikkat  çekti. Gidilen her yerde  bir bayram havasının yaşandığına dikkat çeken  Yavuz “ Ak Parti Hatay’da yeniden şahlandı. Ak Parti, belediye hizmetkarlığını ilçeler nezdinde halka tanıttı.  Büyükşehirin hizmetkarlığı ne yazık ki vatandaşla  buluşamadı.  Bugünkü hava, birlik ve beraberlik  ruhu ile  Büyükşehir Belediyesi artık Ak Parti’nindir.  Alacağız ellerinden bu kez. Benim halkım hizmete  susadı, çiftçim  hizmete susadı, köylüm hizmete susadı.  Ak Partili Belediye başkanları olarak halkımızı Büyükşehir Belediyesine  muhtaç ettirmemeye çalıştık.  Sorumluluk alanımızda olmayan halkın ihtiyaç duyduğu her hizmeti gerçekleştirdik. 2024’te  Büyükşehir Belediyesini kazanarak Hatay’ı  kalkındırmaya  devam edeceğiz” dedi.

 Hatay Milletvekili  Hüseyin Yayman, birlik ve beraberlik içerisinde olunduğu müddetçe  Ak Parti’yi yıkmaya kimsenin gücü yetmeyeceğini   söyledi.  Yapılan tüm  girişimlere karşın  Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti’nin yıkılamadığını  belirten Yayman “ Reis bitti demeden  bu iş bitmez, bu kutlu yürüyüş 2071’e kadar devam edecektir. Gara’da  sivil vatandaşlarımızın  katledilmesini bir kez daha lanetliyor, kınıyoruz. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun terörü kınamaması, PKK’ya terör örgütü dememesi, bu nokta da Cumhurbaşkanımızı suçlamasını asla kabul etmiyoruz.  Bu kötü sözleri aynen Kılıçdaroğlu’na iade ediyoruz. “ dedi.

Ak Parti’nin kurulduğu günden bu yana halka  hizmet noktasında emeği geçen herkese teşekkür eden Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman “ Birlik ve beraberlik olduğu müddetçe her şey kendiliğinden olur.     Kırıkhan’a yakışır bir hükümet konağı inşaatı hızla ilerliyor. Yeni yılda  hizmete girecektir. Aynı zamanda büyük bir kent meydanı da  Kırıkhan halkıyla  buluşacaktır.  Tahta köprü  ve Reyhanlı Barajlarının   bitirilmesi  çiftçilerimizin  50 yıllık hasretlerini sona erdirdi. Yazın kuraklık, kış aylarında ise taşkından  korunan çiftçilerimiz altın yıllarını yaşamaya  başlamıştır. İstediği ürünü eker duruma gelmiştir.  Hükümetimiz ise  çiftçilerin   alın terlerinin  karşılığını  kurumadan  ödemektedir. Çiftçiyi mağdur eden değil, çağ atlatan  Ak Parti hükümetinin tek bir hedefi vardır, oda  halka hizmettir, hakka hizmettir.” dedi.

Günün son konuşmasını ise  Ak Parti İl Başkanlığına atanan   Adem Yeşildal yaptı. Yeşildal “ hayatta iken  birbirimizin kıymetini bilmek gerekir. Omuz omuza verelim. Gezdiğimiz her ilçemizde,  partimizin her mensubunun meselenin bizden öte olduğunun bilinci içerisindedir. Ak Parti dik bir duruş sergilemektedir. Haklının yanında haksızın karşısında duruyoruz. Bunun mihmandarlığını rabbim öyle bir misyona yüklemiş ki, hamdolsun ki bizim liderimiz  yapmıştır. Bu misyonun temsilcisini dünya parmakla göstermektedir. Bu meselelerden rahatsız olan, Türkiye’nin dik duruşundan huzursuz olanlar, oyunları bozulanlar oyun üstüne oyunlar kurmaktadır. Dışardaki fitne odakları boş durmuyorlar, içerdeki işbirlikçilerini Kırıkhan halkı çok iyi bilmektedir. Oyun ve düğüm 2023 üzerine kuruluyor. Nasıl Recep Tayyip Erdoğan’ın önünü keser, arkadaşlarını  al aşağı ederiz. Engellenemeyen Türkiye’nin yükselişini  nasıl engelleriz arayışı içerisindeler.  Bu tür oyunları  bertaraf etmek için omuz omuza vererek, büyük ve güçlü Türkiye   inşaasında  birlikte yol yürüyeceğiz.  “ dedi.

Ak Parti İl Başkanı  Adem  Yeşildal,  görevi devraldığı Mehmet Yeloğlu’na teşekkür etti. Yeşildal “ zor bir süreçte   görevi üstlenen ve başarıyla  yerine getiren Mehmet Yeloğlu arkadaşımıza  teşekkür ediyoruz.  Allah kendisinden  razı olsun “ dedi.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.