Ak Partili Karaömer, adaylık formunu teslim etti… « Kırıkhan Olay Gazetesi

23 Ocak 2021 - 23:40

Ak Partili Karaömer, adaylık formunu teslim etti…

Ak Partili Karaömer, adaylık formunu teslim etti…
Son Güncelleme :

10 Kasım 2018 - 12:39

Av. İbrahim Karaömer Ak Parti’den Kırıkhan Belediye Başkan aday adaylık formunu Partisinin İlçe Teşkilat binasında Başkan Ömer Erdal Çelik’e teslim etti.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde de Kırıkhan Belediye Başkanlığına aday olabilmek için İlçe Teşkilatında başvuru formu doldurdu. Ak Parti Kırıkhan İlçe teşkilatı başkanı Ömer Erdal Çelik, 2019 Yerel seçimleri için adaylık başvurusunu İbrahim Karaömer’den teslim aldı.

Av. İbrahim Karaömer’in çıkmış olduğu bu kutsal hizmet yolunda başarılar dileyen Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik , yerel seçimlerde Kırıkhan ve Hatay’ın tüm ilçelerini kazanarak Genel başkanlarının yanına çıkıp ‘Emirlerinizi yerine getirdik’ diyeceklerini söyledi.

Ak Parti İlçe teşkilatında aday adaylık başvurusu sonrası konuşan İbrahim Karaömer “Biz her daim partimizin hizmetinde ve emrinde çalışan kişileriz, amacımız davadır. İhtiyaç olduğu her daim parti için çalıştım. Bugün inşallah adaylık başvurumu teslim ediyorum. Partim, Kırıkhan için hayırlı bir karar verecektir. Hayırlıysa Allah nasip etsin” diye konuştu.