Kırıkhan Olay Gazetesi

ALİ ÇİFTÇİLER; “DARAĞACINDA OLSAK BİLE SON SÖZÜMÜZ, RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR, AK PARTİDİR.!”

ALİ ÇİFTÇİLER; “DARAĞACINDA OLSAK BİLE SON SÖZÜMÜZ, RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR, AK PARTİDİR.!”
08 Aralık 2019 - 14:17

Ak parti Kırıkhan eski ilçe başkan yardımcısı, yönetim kurulu üyeliği dönemlerinde Kırıkhan ve Hatay’a büyük hizmetler kazandıran Ali Çiftçiler, Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan ve Ak partiye olan ebedi bağlılığını ifade ederek davaya ihanet edenler ve Ülke gündemine ilişkin basın açıklaması yayınladı.
ÇİFTÇİLER Mesajında; “ Aziz Milletim değerli hemşerilerim. Bugün Ülke ve Millet olarak büyük bir beka mücadelesi ve dolayısıyla da Kurtuluş savaşı vermekteyiz.
Bir yandan yüz yıllardır ülkemizi yok etmek isteyen haçlı zihniyetleri diğer yandan maalesef ki haçlı zihniyetlerinin içimizdeki işbirlikçileri.
Amaç belli hedef tek. Büyüyen, değişen, gelişen dünya Ülkesi olmuş aydınlık geleceğe sahip yeni Türkiye’yi yok edip, karşısında el pençe divan duran, ne denilirse yapılması istenen karanlık dönem olan eski Türkiye’yi tekrar kazanmak.
“Biz kefenimizi giyip yola çıktık” Diyen Dünya liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan, başarılı iç ve dış politikalarla Türkiye’yi karanlıktan aydınlığa geçirip çağ atlattı.
Başarılı ekonomik politikalarla, enflasyon tek hanelere düştü, IMF’ ye olan borçlarımız kapanıp IMF’ ye borç verebilecek bir ülke olduk.
Sağlık alanındaki devrim niteliğindeki reformlarla artık insanlarımız istediği hastanelerde muayene olup kuyruk beklemeden istediği eczanelerden ilaç almaya başlayıp rehin olmaktan kurtuldu.
Eğitim alanında ki başarılı politikaları ile evlatlarımız okulun açıldığı ilk günden itibaren sıralarının üzerinde kitaplarını buldu. Bilgisayarlı akıllı tahtalarla eğitim görerek eğitimde çağ atlandı.
Üniversitelerdeki kat sayı zulmü, İmam – Hatipli ve başörtülü öğrencilerimiz özgür bir şekilde istediği üniversitelerde okuma hakkı elde etti. Ve başörtülü bacılarımız devletin kurumlarında çalışmaya başladı.
Yapılan devasa yatırımlar sayesinde Duble yollar, hızlı trenler, Mavi Marmara projesi, 3. Köprü, Kanal İstanbul, en büyük hava limanı ve diğer hava limanları, tüneller ile ulaşımda yine çağ atladık.
Savunma sanayide yerli ve milli silahlarlarla dışa bağımlılıktan kurtulup ordumuzun çok daha güçlü olması sağlandı. Göktürk1 uydumuz ile uzaya çıktık. Yine yerli ve milli otomobiller ve birçok hizmetlerle aydınlık bir Dünya Ülkesi Türkiye kavuştuk.
Daha da önemlisi; “Söz dinleyen, el pençe divan duran değil, sözü dinlenen ve karşısında esas duruşa geçmiş gibi el pençe divan durulan Dünya lideri ve Dünya Ülkesi Türkiye” olduk.
One Minute ile başlayan, 15 Temmuz hain kalkışmada havaalanından kaçanlar gibi değil canını hiçe sayarak hava alanına halkının arasına gelen bir lider, Fırat kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış pınarı harekâtları ile haçlıların oluşturmak istedikleri terör devletinin kurulmasını önleyerek yüz yıllardır hayal kuranların bütün planlarını yok eden bir lider. Ayrıca Lübnan, Filistin, Myammar, Afrika Ülkeleri, Venezulla ve birçok mazlum ülkeler ve mazlum insanlara da kucak açan Dünya liderimiz dünya mazlumlarının da tek umudu olmuştur.
Son olarak doğu Akdeniz’de Türkiye ile Libya arasında 27 Kasım’da imzalanan deniz yetki alanları sınırlandırmasına dair mutabakat muhtırası ile bizleri yok etmek isteyen zihniyetlere Osmanlı tokadını vurmuş olduk.
Türkiye, Dünya liderimizin dik duruşu ve kararlılığı ile Dünya ülkesi büyük Türkiye olmuştur.
İşte bütün bu dünya gerçekleri varken; Ülke, Millet ve Vatan sevdasından uzak, Dünya liderimiz sayesinde bir daha rüyalarında bile göremeyecekleri makamlara gelenler, gaflet ve dalalet içinde olup hiyanetin eşiğinde olanlar kendi şahsi ikballeri uğruna ülkemizi yok etmek isteyen zihniyetlere hizmet etme gayreti içerisindedir” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange