ALİ ÇİFTÇİLER “RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A SADECE TÜRKİYE’NİN DEĞİL DÜNYANIN İHTİYACI VAR” « Kırıkhan Olay Gazetesi-Hatay'da Hızlı doğru tarafsız haberciliğin merkezi

26 Şubat 2024 - 04:17

ALİ ÇİFTÇİLER “RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A SADECE TÜRKİYE’NİN DEĞİL DÜNYANIN İHTİYACI VAR”

ALİ ÇİFTÇİLER “RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A SADECE TÜRKİYE’NİN DEĞİL DÜNYANIN İHTİYACI VAR”
Son Güncelleme :

23 Aralık 2019 - 8:08

Ak Parti Kırıkhan Eski İlçe Başkan Yardımcısı Ali Çiftçiler Cumhurbaşkanı Re cep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye ve Dünya için önemi hakkında basın açıklaması yayınladı.

Ali Çiftçiler açıklama sında; “Aziz Milletim, değerli hemşerilerim. Dünyaya yüz yılda bir büyük lider gelir. 100 Yıl öne Mustafa Kemal Atatürk 100 yıl sonra yani şimdi Recep Tayyip Erdoğan.Mustafa Kemal Atatürk büyük Kurtuluş savaşlarından sonra Türkiye Cumhuriyetini Kurdu. Dünya lideri Cumhurbaş kanımız Recep Tayyip Erdo ğan’da Atatürk’ün kurmuş ol duğu Cumhuriyeti uygulamış olduğu başarılı iç ve dış politi kalarla Dünya lideri büyük Türkiye yapıp ulu önderin emanetini muhasır medeniyetler seviyesine çıkarttı. Dünya 5’ten büyüktür diyen dünya liderimiz, adeta dünyaya kafa tutmuş ve ülkemizi yok etmek isteyen haçlı zihniyetinin 70 düveline meydan okumuş ve şimdiye kadarda Allah’ın (c.c.) izniyle milletiyle bütünleşerek büyük zaferler kazanmış ve kazanmaya da devam edecektir inşallah. Zalimin karşısında mazlu ma sahip çıkan Dünya liderimiz her daim Avrupa’sından Amerika’sına hatta dünyaya çağrıda bulunarak küresel yı kımdan kurtuluş reçetesi sun muştur.Bugün Avrupa birliğinin ekonomik durumu büyük çöküş yaşamakta. Bunun en somut örneği İngiltere’nin bir likten çıkma girişimidir. Bugün İngiltere dahi birlikten kurtulmak istiyorsa sa nırım başka bir örneğe de ih tiyaç yoktur.İspanya, Yunanistan, Portekiz gibi ülkelerin durumu da aşikâr. En büyük ülke diye bilinen Amerika da hi bugün üçe beşe bölünmüş durumda. Fransa’da sarı ye lekliler, Almanya’nın içler acı sı durumu. Bunları hem dün ya basınından hemde Barış pınarı harekâtımız sonrası Cumhurbaşkanımızdan görüşmek için sıraya girmelerin den anlıyoruz.Bu durumlardan şu açık ve net olarak or taya çıkıyor ki, Ülkemizi yok etmek isteyen dünya ülkeleri Dünya liderimize İMDAT çağ rısında bulunup medet bekler hale gelmiş. Dünya lideri miz Afrika ve Ortadoğu’daki mazlumlarında tek ve vazgeçilmez umudu olmuştur. Dünyanın Recep Tayyip Erdoğan’a büyük ölçüde ihtiyacı varken, haçlı ülkeleri bu durumu hazmedemeyip hala kıskançlıklarından ve hasetliklerinden Türkiye’yi yok et menin tek çözümünün Dün ya liderini yok etmekten geçtiğini açıkça belirtmektedirler. Çünkü Recep Tayyip Erdoğan’sız Türkiye 3 günde yok olur. Recep Tayyip Erdoğan yok olursa Müslümanlar yok olur. Amaç bu şekilde açık ve net.2022 yılına kadar Süleymaniye mabedini yapamazlarsa kendilerinin yok olacağı inancında olanların proje ve hedefleri Dünya liderimizin özellikle son Barış Pınarı ha rekâtıyla suya düşmüştür. Şahsım olarak bunların topu nun çabalarına karşı sözleri mi; “Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kalbur üstüne ka lan aziz hemşerilerim.! ZAFERLERİMİZ MÜBAREK OLSUN ”Diyerek tamamlamak istiyorum” dedi.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.