Kırıkhan Olay Gazetesi

ALİ ÇİFTÇİLER; “ TÜM DÜNYANIN HUZURU, ÜLKEMİZİN GELECEĞİ VE MAZLUMLARIN KADERİ İÇİN DÜNYA LİDERİMİZİN VARLIĞI KAÇINILMAZDIR”

ALİ ÇİFTÇİLER; “ TÜM DÜNYANIN HUZURU, ÜLKEMİZİN GELECEĞİ VE  MAZLUMLARIN KADERİ İÇİN DÜNYA LİDERİMİZİN VARLIĞI KAÇINILMAZDIR”
09 Ağustos 2019 - 16:54

Ak parti eski ilçe başkan yardımcısı ve yönetim kurulu üyeliği dönemlerinde Kırıkhan ve Hatay’a büyük hizmetler kazandırıp tam bir ekip ruhuyla birlik ve beraberliğin, kenetlenmenin sembolü olarak taraflı tarafsız her kesimin gönlünde taht kuran ve bugüne kadar halkın gönlünden hiç çıkmayan Ali Çiftçiler Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Çiftciler Mesajında; Bugün tüm dünyaya baktığımızda medeniyet şehri diye nam sa lan AB ülkeleri, ABD ve İslam ülkeleri büyük kavgalar içerisindedir. Terör örgütleri kapitalizminde acımasız unsurla rıyla dünyada huzur, barış ve mutluluk kalmamıştır.2002 Yılından bugüne kadar çok başarılı iç ve dış politikalarla Türkiye’yi dünya ülkesi yapan, dünyada ki kimsesizlerin kimsesi olup mazlumların yanında olan dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan dün- ya ülkelerinin de huzuru için kaçınılmaz lider olmuştur. Bu gerçeği bilmelerine rağmen egoları ve kendi iç politikalarına helal gelmesinden endişe eden zihniyetler başta dünya liderimizi ve ülkemizi yok etmek için her tür lü kirli senaryolarını hayata geçirmişlerdir. Maalesef ki içimizde ki hainleri de maşa olarak kullanmaktadırlar. Bugün Çanakkale ruhuyla beraber 15 Temmuz ruhunun perçinlenmesi aziz Milletimizin dünya liderimize olan sonsuz güvenin eseridir.Bu güvenle aziz Milletimiz 15 Temmuz’da dünyaya emsali görülmemiş kenetlenme örneği sergileyip kurtuluş mücadelesinden tarihimiz de olduğu gibi yine büyük bir zafer elde etmiştir. Bu ruhun devam etmesi, Ülkemizin, Milletimizin, mazlumların geleceği için son dönemler de aramıza nifak sokulmasına asla müsaade etmemeliyiz bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin, Ülkemizin, Milletimizin, Hatay ve Kırıkhan’lı hemşerilerimizin mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, Kurban Bayramının İslam ve İnsanlık alemine, Ülkemize, Milletimize, Hatay ve Kırıkhan’lı hemşerilerimize birlik, beraberlik, Kardeşlik ve huzur getirmesini dilerim” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.