Kırıkhan Olay Gazetesi

Altınözü Kaymakamlığı ve Belediyesi Spor Kulübü Hentbol Takımı, Şehit Ali Gaffar Okan Turnuvasında Şampiyon oldu.

Altınözü Kaymakamlığı ve Belediyesi Spor Kulübü Hentbol Takımı, Şehit Ali Gaffar Okan Turnuvasında Şampiyon oldu.
30 Ocak 2019 - 10:45
Altınözü Kaymakamlığı ve Belediyesi Spor Kulübü Hentbol Takımı, Eskişehir’de Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) tarafından gerçekleştirilen Şehit Ali Gaffar Okan anısına düzenlenen turnuvada yıldızlar kategorisinde şampiyon oldu.
Şehit Ali Gaffar Okan Turnuvasında 4 Kulüp ve 12 takımın mücadele ettiği kategoride Hatay ilimizi temsil eden Altınözü Kaymakamlığı ve Belediyesi Spor Kulübü Hentbol Takımı Ankara TED Koleji Spor Kulübü, Gazi Üniversitesi Spor Kulübü, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ile mücadele ederek turnuvadan lider ayrıldı.
Kaymakam Bülent Uygur, “Hatay’ımızı ve Altınözü İlçemizi temsil eden Altınözü Kaymakamlığı Gençlik ve Spor Kulübü Hentbol Takımımızı başarılarından dolayı tebrik ediyorum.  Takımımız, geçen yıl Türkiye Hentbol Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Hentbol Şampiyonasını kazanarak büyük bir başarı ile mücadele ettiği hentbol branşında ilk kupayı ilçemize getirmişlerdi. Bu yıl Eskişehir ilimizde Şehit Ali Gaffar Okan anısına düzenlenen turnuvada ilçemizi temsil eden takımızın turnuvayı şampiyon olarak bitirmesi bizleri bir kez daha gururlandırmıştır.  Tüm sporcularımıza tek tek teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. İlçemize yapılan spor desteklerinin meyvelerini alıyoruz. Hepsi ile gurur duyuyorum, Altınözü ilçesi sporda adını daha çok duyuracak ben buna inanıyorum. Bilindiği üzere göreve geldiğimiz ilk andan itibaren ilçenin önemli sorunlarının yanı sıra spordaki eksiklikleri de gidermeye çalıştık. Bu nedenle ilçe genelinde kapalı spor salonları ve sportif çalışmaların yapılabileceği alanların inşasına başladık. Henüz yeni kurulan bir takım olmasına rağmen başarılı sonuçlar elde ederek göğsümüzü kabartan takımımız spor yapacakları ve çalışacakları bir alan olmamasına rağmen şampiyonluktan çok daha anlamlı bir başarıya imza attılar. Umarım bu herkese örnek olur. Bu süreçte büyük emekleri olan Kulüp Başkanımız Ahmet Zümre, Antrenörümüz Savaş Yüksek, Ali Suadiye’ye ve sporcularımıza çok teşekkür ediyor, başarılarından dolayı tebrik ediyorum.” dedi.
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.