Kırıkhan Olay Gazetesi

ASFALTLMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

ASFALTLMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
10 Aralık 2019 - 16:03

Kırıkhan Belediyesi ilçe genelinde asfaltlama çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Seçildiği günden itibaren Amanosların zirvesi olan Fenk mahallesinden Suriye sınırında bulunan mahalle statüsünde ki köy yollarını, şehir merkezi dâhil 73 mahallenin tamamına yakın bölümünü asflat, parke – kilit taşı döşeyerek Kırıkhan’ı çamur deryasından kurtarmıştı.

Eksik kalan mahallelerin de kış mevsiminde vatandaşlar mağdur olmasın diye asfalt çalışmalarını başlatıp bitiren Başkan Yavuz, Arkıtça mahallesinin yolunu 3 Kilometre asfalt yaparak bu mahalleyi de çamur deryasından kurtardığı mahalleler arasına eklemiş oldu.

Başkan Yavuz ayrıca, Arkıtça mahallesinde Büyükşehir Belediyesinin sorumluluk alanında olup ancak Büyükşehir belediyesinin yapmadığı yol yama çalışmalarını da yaptı.

Asfalt ve yama çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Yavuz; “ Kış mevsiminde güzel insanlarımızın mağdur olmaması için bütün birimlerimizle birlikte memleketimize hizmet verme gayretindeyiz.Hamdolsun ki Rabbim şimdiye kadar bizleri memleketimize ve hemşerilerimize karşı utandırmadı.Kitaplar dolusu hizmetler yaptık. Bunu bütün Hatay hatta Türkiye gördü. Elbette ki eksiklerimiz var. Eksiklerimizi de en kısa sürede gidermek en büyük arzum ve hedefimdir. Çünkü Memleketimin güzel insanları hizmetlerin en iyisine layıktır.Arkıtça mahallemizde 3 Kilometreye yakın yolun asfalt çalışmasını tamamladık. Büyükşehir belediyesinin sorumluluğunda olan yollarda ki yama çalışmalarını yine biz yaptık. Mahalle halkımıza hayırlı olsun” dedi.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange