Kırıkhan Olay Gazetesi

AYHAN YAVUZ “ HERKESİN GÖNLÜNÜ KAZANACAĞIZ”

AYHAN YAVUZ “ HERKESİN GÖNLÜNÜ KAZANACAĞIZ”
03 Nisan 2019 - 14:04

 

     31 Mart  seçimleri sonucunda yeniden Kırıkhan Belediye Başkanlığına seçilen Ayhan Yavuz düzenlenen törenle  Belediyedeki görevine başladı. Yavuz, yeni dönemde    gönül belediyeciliğine önem vereceklerini söyledi.

          Beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik, MHP İlçe Başkanı Hamza Cirnooğlu,   her iki partinin gençlik ve kadın  kolları başkanları ve yeni meclis üyeleriyle birlikte Belediye hizmet binasına gelen Ayhan Yavuz, burada bekleyen vatandaşların elini sıktı.

       Okunan Kuran-ı Kerim tilaveti  ardından  vatandaşlara seslenen Belediye Başkanı Ayhan Yavuz   bilmeden kırdığımız üzdüğümüz insanlarımızın gönlünü almak bizim ilk işimiz olacak dedi.

  Yavuz konuşmasında şunları söyledi : 31 mart seçimlerinin  çok önemli  olduğunu demiştik. Şükürler olsun Kırıkhan sağ duyulu olarak yaklaştı. Hainler bu ülkenin  temeline dinamit koymaya dünde bugünde  çalıştılar. Ama biz  Allah’ın izniyle bunları fırsat vermeyeceğiz, geçit vermeyeceğiz. Rabbim birliğimizi dirliğimizi bozdurmasın, bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Güzel bir seçim geçirdik. Kazasız belasız . Her şeyden önce bu önemliydi. Bir  vatandaşın bile burunun kanamaması sevindiricidir. Kırıkhan halkına sağ duyulu olduğu  için  teşekkür ederim.  31 Mart geride  kaldı. Önümüze bakıyoruz. Kucaklaşma  dönemidir. Oy verdi  vermedi ayrımı yapmaksızın  hizmet noktasında 115 bin  insanımıza tek vücut  olarak  Allah’ın izniyle kucaklayacağız. Bize yakışında budur. Hizmet noktasında bir eksikliğimiz olmayacaktır. Yeni seçilen muhtarlar ve eski muhtarların tecrübesiyle yeni arkadaşların enerjisiyle birleştirip daha güzel hizmetler yapmaya çalışacağız.   Eski  ve yeni meclis üyeleriyle  birlikte bir güç oluşturup halka daha iyi hizmet vereceğiz. Gönlümüz isterdi ki , Büyükşehir belediyesini  kazanmak ve  güzel Hatay’ımıza Ak hizmeti, eksiğini bırakmadan  yeni hizmetlerle buluşturmak isterdik.  Ama Milletimizin  takdiri budur.   Bir yerlerde eksiğimiz ve hatamız  varmış, biz  ders çıkartıp, eksikliğimizi ortadan kaldırmak  istiyoruz.  Bundan böyle kucaklaşmak zamanı, ayrıştırmak değil. Bize gönül koyan kardeşimiz  varsa, onun gönlünü alacağız. Kırgınlığı varsa, kırgınlığını ortadan kaldıracağız. Başka yere  yönelmiş ise , nedenini öğrenip onu tekrar kazanmanın yollarını ve mücadelesine yapacağız. Allah  yolumuzu ve  bahtımızı açık eylesin. Bizleri bir araya getiren Cumhur ittifakını oluşturan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye  sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi.

     Yavuz “  Yemeyeceğiz, yedirmeyeceğiz, çalmayacağız, çaldırmayacağız. Memleketimizin güzel insanlarını  güzel hizmetlerle buluşturacağız. Bu memleketin bir tek eksiğini bırakmadan  layık olduğu hizmetlerle buluşturacağız, arkamızda Recep  Tayyip  Erdoğan var, halkımız var. “dedi.

      Ayhan Yavuz “   5 yıl boyunca  yaptığımız hizmetleri anlatamadık, reklam yapmayı sevmedik. Bu yoğunluk içinde tek bir şeyi eksik bıraktık.   İnsanlarımıza dokunmadık, halını ve hatırlarını sormadık, çay ve kahvelerini içmedik. Bundan sonraki süreçte gönül belediyeciliğini tesis edeceğiz. 5 yıl sonra aranıza çıktığımızda başımız dik, alnımız ak sizlerin arasında iyi ve kötü günümüzü paylaşacağız” dedi.

      Yavuz konuşmasının sonunda, Herkese  verdiği destekten dolayı teşekkür etti.  Daha sonra başkanlık odasına geçen Yavuz ve arkadaşları kutlamaları kabul ettiler.

     Kırıkhan  Kaymakamı Zafer Karamehmetoğlu,Belediye başkanlığına yeniden seçilen Ayhan Yavuz’u makamında ziyaret ederek kutladı.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.