Kırıkhan Olay Gazetesi

BAŞKAN NEHİR; “HALKÇI BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIMIZIN GEREĞİNİ YAPTIK”

BAŞKAN NEHİR; “HALKÇI BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIMIZIN GEREĞİNİ YAPTIK”
15 Mart 2019 - 13:55

Samandağ tarihinde ilk defa bir belediye başkanı görevinin sona ermesi ile birlikte bütün icraatlarını görseller hazırlayarak halkın bilgisine sundu.

Samandağ Belediye BaşkanıMithat Nehir, Şeffaf, Katılımcı, Demokratik, Sosyal Belediyecilik anlayışı çerçevesinde yaptığı hizmetleri, belediyenin 10 yıllık icraatını halkın bilgisine sundu.

2009 – 2019 yılları arasında Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in başkanlığı süresince belediyenin yapmış olduğu etkinlikler, festivaller, kursların yanı sıra, belediyenin gelir-giderleri, borçları, açılan yollar, kamulaştırılan alanlar, alınan araçlar, Samandağ’a yaşatılan ilkler ve daha birçok çalışmayı da içeren brandalar belediye binasının dört bir yanına asılarak halkın takdirine sunuldu.

Geçtiğimiz günlerde Samandağ Yeni Çarşı Salonunda gerçekleşen Veda Toplantısında salonun bütün duvarlarına belediyelerin icraatlarının yer aldığı brandalar asılmıştı. Bu defa Samandağ Belediyesi Hizmet Binasının bütün duvarlarına brandalar asıldı.

Başkan Nehir açıklamasında; “ Belediye Başkanlığı görevine geldiğimiz günden bugüne şeffaf, demokratik, katılımcı ve halkçı belediyecilik anlayışı ile bizlere verdiğiniz emaneti en iyi şekilde koruyarak bugüne getirdik. Samandağ’a hizmet ettiğimiz 10 yıllık süre zarfında yaptığımız çalışmaları, ilçemize kattığımız ilkleri sizlerle paylaşıyoruz. Her zaman başımız dik, alnımız ak. Çeşitli mecralar aracılığıyla belediyemiz hakkında bütün bilgileri vatandaşlarımız ile paylaşarak halkın takdirine sunuyoruz. “ ifadelerine yer verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.