Kırıkhan Olay Gazetesi

BAŞKAN YAVUZ AK PARTİ GENEL MERKEZİNDEN TAM NOT ALDI

BAŞKAN  YAVUZ AK PARTİ GENEL MERKEZİNDEN TAM NOT ALDI
09 Aralık 2019 - 18:37

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz 5,5 yıllık hizmet süresi içerisinde ilçeye kazandırmış olduğu 314 hizmetten dolayı Ak parti Genel merkezinden tam not aldı.
Bir dizi incelemeler için Kırıkhan’a gelen Ak parti genel merkez yerel yönetimler başkan yardımcısı Mahmut Kaçar ilk olarak Ak parti Kırıkhan ilçe teşkilatını ziyaret edip partililerle istişare toplantısı yaptı.
Parti binasında ki toplantının ardından Belediye hizmet binasına gelip Başkan Yavuz’u makamında ziyaret etti.
Mahmut Kaçar ve Ayhan Yavuz Belediye Meclis toplantı salonunda Belediye Meclis üyeleri ile birlikte basına kapalı değerlendirme ve istişare toplantısı yaptı.
MAHMUT KAÇAR; “AYHAN YAVUZ’UN AK PARTİYE YAKIŞIR BELEDİYECİLİK HİZMETİNDEN DOLAYI BÜYÜK MEMNUNİYET DUYDUK”
Meclis salonundaki toplantının ardından değerlendirmede bulunan Ak parti genel merkez yerel yönetimler başkan yardımcısı Mahmut Kaçar; “ Ak parti olarak belediyecilik hizmetleri anlamında değişmez 3 temel hizmet anlayışımız vardır.
1- Hizmet Belediyeciliği
2- Sosyal Belediyecilik
3- Gönül Belediyeciliği
Kırıkhan Belediye Başkanı  Ayhan Yavuz, hizmetleri saydığımız bu 3 önemli anlayışın tamamında Ak partiye yakışır örnek bir belediyecilik hizmetlerini, yerinde görmemiz bizlere büyük memnuniyet vermiştir. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.
Mahmut Kaçar’ın ziyareti ve toplantıları sonrasında değerlendirmede bulunan Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz; “  Genel Başkan Yardımcımızla yapmış olduğumuz toplantımız ilçemiz adına çok verimli geçti.  Hükümetimizin ve Genel Başkan Yardımcımızın destekleri ile Allah’ın (c.c.) izniyle ilçemize ve güzel insanlarımıza en iyi hizmetleri sunmaya devam edeceğiz. Dünya Liderimiz, Cumhurbaşkanımız  Recep Tayyip Erdoğan başta olmak bütün Genel Bakan yardımcılarımıza, hükümetimizin bütün bakanlarına, Cumhur İttifakının bütün Milletvekillerine, Bölge Milletvekillerimize, İl ve İlçe teşkilatımıza, Belediye meclis üyelerimize, STK’larımıza, muhtarlarımıza ve bütün hemşerilerimize vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Burada ki toplantının ardından Ak parti genel merkez yerel yönetimler başkan yardımcısı Mahmut Kaçar Hassa ilçesine gitmek üzere Kırıkhan’dan ayrıldı.
Toplantı ve ziyaretlere Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Ak parti il başkanı Mehmet Yeloğlu, İl başkan yardımcısı Naci Yapar, İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, STK temsilcileri katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange