Kırıkhan Olay Gazetesi

BAŞKAN YAVUZ KANATLI CADDESİNİ DETERJANLI SU İLE YIKATTI

BAŞKAN YAVUZ KANATLI CADDESİNİ DETERJANLI SU İLE YIKATTI
24 Mart 2020 - 20:17

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Dünyayı ve Türkiye’yi tehdit eden Koronavirüsüne (Kovid-19) karşı tedbiren Kırıkhan merkez Kanatlı caddesini deterjanlı su ile yıkattı.
 Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan yıkama çalışması sırasında Temizlik işleri müdürlüğünce yapılan açıklamada; “ Belediye Başkanımız Sayın Ayhan Yavuz’un verdiği talimatlar doğrultusunda Kanatlı caddesinde deterjanlı su ile yıkama çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Koronavirüsü (Kovid-19) illetini hep birlikte el ele yeneceğiz inşallah. Vakanın ilk duyulduğu günden itibaren ilçemiz genelinde temizlik, 73 mahallemizin her köşesinde dezenfekte çalışmalarımızı yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.
Belediye Başkanımız Sayın Ayhan Yavuz’un çalışma azmi bizlerinde gayretlerini arttırmaktadır. SİZİN SAĞLIĞINIZ VE HAYATINIZ BİZİM İÇİN HER ŞEYDEN DAHA ÖNEMLİ.!” Denildi.
Kanatlı caddesinin deterjanlı su ile yıkanması esnasından cadde üzerinde ikamet eden vatandaşlar ve cadde esnafları Belediyenin Koronavirüsüne (Kovid-19) karşı almış olduğu bu tedbirleri alkışlayarak teşekkür etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.