Kırıkhan Olay Gazetesi

BAŞKAN YAVUZ SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

BAŞKAN YAVUZ SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR
19 Nisan 2019 - 13:19

 

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, 2014 Yılında göreve geldiği ilk günden bu güne kadar 7 seçim, 15 Temmuz hain kalkışma ve Afrin Zeytindalı Zaferi gibi yoğun hizmet sürecine rağmen Sosyal Sorumluluk projelerini biran olsun aksatmadı ve aksatmamaya devam ediyor.

Temizlik işleri müdürlüğüne özel talimatlar vererek Yaşlı, Bakıma muhtaç, engelli vatandaşlarımızı hiçbir zaman unutmayıp onların Ev temizlikleri, kişisel bakımlarını rutin olarak yaptıran başkan Yavuz, onların hayır dualarını alıp taraflı tarafsız toplumun her kesiminin takdirini topluyor.

Manevi değerlere de büyük önem veren Başkan Yavuz, Kırıkhan’daki bütün Camilerin iç ve dış temizliklerini yaptırmaya da hassasiyetle devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Yavuz; “ İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın en temel hizmet anlayışımızdır. Bu doğrultuda hayatımızın en önemli parçaları olan Yaşlılarımız, bakıma muhtaç insanlarımız, engelli kardeşlerimiz toplumumuzun ayrı bir mihenk taşlarıdır. Dolayısıyla bu değerlerimize sahip çıkmak boynumuzun borcudur.

Ayrıca, manevi değerlerimiz olan Camilerimiz ve Beyazıd-i Bistami Hz. Türbesinin her türlü bakımlarına da büyük önem vermekteyiz. Hepimizin malumu bizler manevi değerlerimize sahip çıkıp imanımızı sağlam bir şekilde korudukça bunu hazmedemeyen zihniyetler Camilerimize ve Dünyanın dört bir yanında din kardeşlerimize, bacılarımıza, analarımıza saldırarak İslam’ı ve Müslümanları yok etmek istediklerine hep birlikte üzülerek de olsa şahit olmaktayız.

Hal böyle iken Milli ve Manevi değerlerimize her zamankinden daha fazla sahip çıkmak zorundayız. Allah (c.c.) Dünyanın dört bir yanında zulüm görüp katledilen din kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Rabbim İslam âlemi ve Millet olarak birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange