Kırıkhan Olay Gazetesi

BİROL ERTEM ” DELEGENİN  MESAJINI ÇOK İYİ ANLAMAK GEREKİYOR”

BİROL ERTEM ” DELEGENİN  MESAJINI ÇOK İYİ ANLAMAK GEREKİYOR”
25 Şubat 2020 - 9:17
  1. dönem Hatay CHP Milletvekili  Birol Ertem,  partisinin Hatay il kongresinde verilen mesajı çok iyi anlamak gerektiğini söyledi.

Gazetemize  nezaket ziyaretinde bulunan  Birol Ertem,  CHP’nin il kongresinde  genel kurul delegeliğine   seçilmişti.   Ramiz Parlar yönetiminde oluşturulan   CHP Hatay örgütünde, Kırıkhan ve çevre ilçeleri temsilen  Levent Çolak’a da yer verilmişti.

Gazetemiz kurucusu İ. Mehmet Bilgin’le   Türkiye gündemindeki son gelişmeleri ve Hatay CHP  kongresini değerlendiren  26. dönem milletvekili Birol Ertem ” Kongremiz birlik ve beraberlik içerisinde geçmiştir.   Ramiz Parlar ve yol arkadaşları  ile daha öncede siyaset yapma imkanım olmuştu. Hepsi değerli ve  iyi bir partilidir, kendilerine  verilen görevi  layıkıyla yerine getireceklerinden  hiç şüphem yok. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca Beni genel kurul  delegeliğine   layık görmüşlerdir. Kendilerine teşekkür ediyorum. Yine, Kırıkhan ve çevre  bölgeleri  temsilen arkadaşımız  Levent Çolak’ın il yönetim kuruluna  alınması noktasında da  il yönetimine teşekkür ediyorum. Bu kongrede, delegeler  önemli bir mesajı vermişlerdir. Kendilerini parti üstü  hiçbir kimsenin görmemesi  ve CHP’nin her şeyiyle bir bütünlük taşıyan parti  olduğuna dikkat çekilmiştir. Delegeler, partililerimiz, teşkilatlarımız, yöneticilerimiz  CHP’nin bayrağı altında  hizmet yarışı içerisinde olmalıdır.  Siyasette görülen eksiklikler ve yanlışlıkların ortadan kalkması için  eleştirilere kulak verilmesi gerekir. Halkın umudu olan bir  CHP’nin daha iyi bir noktaya gelmesi için hep beraber  kol kola, el ele  yürümek zorundayız, mücadele vermeliyiz.”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange