Kırıkhan Olay Gazetesi

BİZLERİN DESTEĞİ HER ZAMAN OLACAKTIR

BİZLERİN DESTEĞİ HER ZAMAN OLACAKTIR
09 Mart 2019 - 8:23

Millet ittifakı Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven
“BİZLERİN DESTEĞİ HER ZAMAN OLACAKTIR”
Meclis üyeleri adayları ile birlikte Mİllet İttifakı Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, Arsuz’un gururu olan BAL Ligi 5 grup temsilcisi Karaağaçspor futbolcuları ile bir araya geldi. Seçim kazanıldıktan sonra takıma yapılabilecek her türlü desteği vereceklerinin sözünü veren Asaf Güven, bu hafta sonu önemli derbi maçında stattaki yerini alacağını belirtti.
Karağaçspor Kulüp Yönetimini ve futbolcuları ile bir araya gelen Arsuz Belediye Başkan Adayı Güven, futbolculara baklava ikram edip onlarla sohbet etti. Başkan Adayı Güven, sporun sağlık, tanıtım, kişi gelişimi, ruh ve beden açından çok yararlı olduğuna vurgu yaparken; “Spor içerisinde futbol en popüler olanıdır. Futbol sadece ülkemizde değil, tüm dünyada çok önemli bir spor dalıdır. Kentimizin göz bebeği olan Karaağaçspor’umuz da buranın tanıtımında çok önemli bir rol üstlenmiştir.
Bazı sıkıntıların olduğunu duydum. Bu sıkıntılarınız kısmen de olsa çözülecektir. Yönetim bu konuda büyük fedakarlıklar yaparak çalışmaktadır. Bizlerin de sizlere desteği her zaman olacaktır. İmkanlar çerçevesinde sizlere destek vereceğiz. Sizler umutsuzluğa kapılmayın ve başarılı olmak için çalışın. Azimli ve başarılı olduğunuz sürece bizler ve kulüp yönetimi her zaman için sizlere destek olacaktır” dedi.
Kulüp Başkanı Nevzat İnan, yapılan destek ziyaretinden dolayı, Millet İttifakı Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven’e, Meclis üyesi adaylarına ve diğer davetlilere teşekkür etti.
Takım adına konuşan takım kaptanı Ali Yıldırım, bu hafta sonu evlerinde çok önemli maça çıkacaklarından söz ederek; “Bizim için önemli olan bu maçımızda sizleri de aramızda görmek istiyorum. Sadece sizlerin değil bu şehrin desteğini de her zaman için yanımızda görmek istiyoruz. Sizlerin ve bu kentin desteği ne kadar çok olur ise bizleri o kadar motive edecektir. Bu hafta sonu tüm Arsuz halkını yanımızda görmek istiyoruz” dedi.
Maç davetini büyük bir memnuniyet ile kabul eden Başkan Adayı Asaf Güven, “Zafere giden bu yolda sizlerle birlikte olacağım. İnşallah bu hafta sonu galip geleceksiniz!” derken, maçın için primin olduğunu fakat miktarın ne kadar olduğunun da sürpriz olduğunu söyledi.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.