BÖLÜKBAŞ, İŞ İNSANLARININ SORUNLARINI  BÖLGE MÜDÜRÜNE AKTARDI         « Kırıkhan Olay Gazetesi

25 Ocak 2021 - 12:35

BÖLÜKBAŞ, İŞ İNSANLARININ SORUNLARINI  BÖLGE MÜDÜRÜNE AKTARDI        

BÖLÜKBAŞ, İŞ İNSANLARININ SORUNLARINI  BÖLGE MÜDÜRÜNE AKTARDI        
Son Güncelleme :

27 Ağustos 2020 - 10:41

Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Numan Bölükbaş,  Karayolları  5. Bölge Müdürü Mehmet Fidan’a   çevre yolu üzerindeki iş insanlarının sorunlarını dile getirip  çözüm istedi.

Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’ın daveti üzerine  Kırıkhan’a gelen  Karayolları 5. Bölge Müdürü  Mehmet Fidan’la görüşen Kırıkhan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Numan Bölükbaş iş insanlarının  çevre yolu konusundaki sıkıntılarını dile getirdi.

Bölükbaş “  Özyörük mahallesi ile   Yeni Sanayi  Sitesi arasındaki bölümde sürdürülen yolun kotu yükseltilecek.  Ancak bu yükseltme ile  çevre yolundaki  tüm işyerleri yoldan   en az 50 cm.  aşağıda kalacak.  Bu da işyerlerinin mağduriyetine sebep olacak.  Şehir içerisinden geçen bölümde   kotun  düşürülmesini  sizlerden bekliyoruz” dedi.

Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman’la beraber yolda  inceleme yapan Karayolları 5. Bölge Müdürü  Mehmet Fidan, bu konuda    nelerin yapılabileceğine ilişkin  çalışma yapılacağını ve  esnafların  bu konudaki  görüşlerini dikkate alınacağını söyledi.