Kırıkhan Olay Gazetesi

BÜYÜKŞEHİR’E AİT YOLU KIRIKHAN BELEDİYESİ ASFALTLIYOR

BÜYÜKŞEHİR’E AİT YOLU KIRIKHAN BELEDİYESİ ASFALTLIYOR
23 Ekim 2020 - 14:39

Hatay Büyükşehir Belediyesine ait olan Yılanlı Mahallesi yolunu Kırıkhan Belediye ekipleri tarafından Sathi asfalt kaplama işlemi gerçekleştiriliyor.

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un talimatları doğrultusunda yol yapım çalışmalarına son sürat devam eden Fen İşleri Müdürlüğü, sorumluluk sahaları içinde yer almayan alanlarında yollarında asfalt çalışmalarını  gerçekleştiriyor.

Kırıkhan

Yapılan çalışmaları hakkında bilgin veren Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz , “Yılanlı Mahallesini ziyaretimizde dile getirilen yol ile ilgili olarak sathi asfalt çalışmalarımız başladı. Büyükşehir Belediyesinin yapması gereken yolu Kırıkhan Belediyesi olarak kendi imkanlarımızla yapıyoruz. Mahallemizde oturan vatandaşlarımızın mağdur olmamaları amacıyla çözüm yolu olarak sathi asfalt çalışmalarını başlattık.” dedi.

MUHTAR AÇIKGÖZ TEŞEKKÜR ETTİ

Yılanlı Mahalle Muhtarı Hüseyin Açıkgöz , “Milletvekilimiz Hüseyin Yayman  ve Belediye Başkanımız Ayhan Yavuz mahallemizi ziyaret ettikleri zaman  yolumuzun yapılmasını kendilerine ilettik. Sağ olsun  Ayhan başkanımız da isteğimizi geri çevirmeyerek yolumuzun yapılması talimatını verdi.  Çalışmaların tamamlanmasının ardından mahallemizin yolu daha  iyi bir konuma kavuşacak. Mahalle sakinlerine adına Milletvekilimiz Hüseyin Yayman’a ve Belediye Başkanımız Ayhan Yavuz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim “dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.