Kırıkhan Olay Gazetesi

ÇANKAYA MAHALLESİ; “ KIRIKHAN SENİNLE GÜZEL AYHAN BAŞKAN” DEDİ

ÇANKAYA MAHALLESİ; “ KIRIKHAN SENİNLE GÜZEL AYHAN BAŞKAN” DEDİ
28 Mart 2019 - 14:11

Çankaya Mahallesi Cumhur İttifakı ve Ayhan Yavuz’u çok anlamlı ve bir o kadar da duydu dolu pankartla selamladı. Pankartta; “KIRIKHAN SENİNLE GÜZEL AYHAN BAŞKAN, KIRIKHAN’I HİÇ MUHTAÇ ETMEDİN BÜYÜKŞEHİRE” yazılı idi. Ve akabinde bütün Mahalle tezahüratlarla “BİZDE CUMHUR İTTİFAKI VE SENİ 70 DÜVEL VE İŞBİRLİKÇİLERİNE MUHTAÇ ETMEYECEĞİZ..!” Diye devam etti.

Bu duygulu pankart ve coşkulu kalabalık karşısında konuşmalar yapan MHP İl Başkanı Murat Adal, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Hatay Milletvekili Doç. Dr. Hüseyin Yayman, Allah (c.c.) sizlerden binlerce kez razı olsun. Rabbim sizlere zeval vermesin dualarıyla selamlayıp, 31 Mart’ın neden Ülkemizin Beka seçimi olduğunu anlatıp, 31 Mart Ülkemizin Beka Seçimlerinde Kırıkhan Cumhur İttifakı Belediye Başkanlığı ve Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanlığı için destek istedi.

Mitinge Hatay Milletvekili Doç. Dr. Hüseyin Yayman, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, , MHP İl Başkanı Murat Adal, İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik, MHP İlçe Başkanı Hamza Cirnooğlu ve yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Osman Mutlu ve yönetimi, Ak Parti ve MHP Kadın Kolları, Kırıkhan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları ve mahalle temsilcileri katıldı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.