Kırıkhan Olay Gazetesi

CEYLANLI MAHALLESİ; “ÜLKE BEKASINDA CUMHUR İTTİFAKININ VE AYHAN YAVUZ’UN, FİRESİZ YANINDAYIZ” DEDİ..!

CEYLANLI MAHALLESİ; “ÜLKE BEKASINDA CUMHUR İTTİFAKININ VE AYHAN YAVUZ’UN, FİRESİZ YANINDAYIZ” DEDİ..!
18 Şubat 2019 - 10:33

31 Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında CUMHUR İTTİFAKI ve Kırıkhan Belediye Başkan Adayı (Mevcut Belediye Başkanı) Ayhan Yavuz’un yapmış olduğu çalışmalarda CUMHUR İTTİFAKINA VE BAŞKAN YAVUZ’A destekler çığ gibi büyümeye devam ediyor.

CUMHUR İTTİFAKINI ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’u mahşeri kalabalıkla karşılayan Ceylanlı Mahallesi sakinleri; “ Söz Konusu Vatan ve Ülke Bekası olduğunda, Ceylanlı halkı fire vermez, teferruatlarla ilgilenmez. Bu sebepledir ki, “ÜLKE BEKASINDA CUMHUR İTTİFAKININ VE AYHAN YAVUZ’UN, FİRESİZ YANINDAYIZ, TAM DESTEĞİZ” Dediler.

Ceylanlı Mahallesi Sosyal Tesiste düzenlenen toplantıya, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim GÜLER, CUMHUR İTTİFAKININ Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik, MHP İlçe Başkanı Ahmet Hamit Terzioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Osman MUTLU, Meclis Üyeleri ve Ak parti Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

İbrahim Güler ve Ayhan Yavuz burada yapmış oldukları konuşmalarda, 31 Mart’ta ülkemizin ve kendi kaderimizin geleceğini oylayacağız, diyerek ülkemiz üzerinde oynana oyunlar anlatılıp, birlik ve beraberlikle, dargınlıkların – kırgınlıkların unutulup kardeş olmanın zamanı olduğunun vurgusu yapıldı.

Yapılan konuşmaların ardından sıcak diyalogların olduğu sohbetler ve fikir alışverişleri yapıldı.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.