ÇİFTÇİLER “AK KADROLARIMIZLA İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ” « Kırıkhan Olay Gazetesi

18 Ocak 2021 - 06:22

ÇİFTÇİLER “AK KADROLARIMIZLA İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

ÇİFTÇİLER “AK KADROLARIMIZLA İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Son Güncelleme :

08 Eylül 2020 - 8:16

Kırıkhan’ın sevilen ve sayılan simalarından biri olan Ali Çiftçiler Ak partinin Hatay’da başlayan ilçe kongreleri ile ilgili açıklama yaptı.

Çiftçiler Açıklamasında; “ Aziz Milletim, değerli hemşerilerim. Ak davamızın kongreleri 2020 Ocak ayında başlayacaktı. Ancak hepimizin malumu üzere Dünyayı ve Ülkemizi tehdit eden Koronavirüs illetinin baş göstermesi ile kongre süreçleri 20 20 Eylül ayına ertelenmiş idi.

Ve Kongrelerimiz geçtiğimiz hafta sonu itibariyle başlamış bulunmaktadır Ak kongrelerimiz Ülkemize, Milletimize ve Hatay’ımıza hayırlı, uğurlu olsun.Değerli hemşerilerim şöyle bir 18 yıllık kısa tarihimize baktığımızda 2002 Yılı Türkiye için milat olmuştur. Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyin Komutanlığında Hükümetimiz, aziz milletimizin büyük teveccühleri ile Ülkemizi Dünya ülkesi haline getirmiştir.2002 Yılı öncesi Türkiye uygulanan yanlış iç ve dış politikalarla, IMF’YE olan borçlarla karanlık yıllar yaşadı.Hastaneler de parasızlıktan dolayı rehin kalan insanlarımız, Eczanelerde ilaç kuyrukları, ekmek – gaz kuyrukları insanlarımız perişan bir hayat sürmekte idi.Ayrıca özgürlüklerin kısıtlanması politikaları ile Başörtülü Hanım bacılarımızın Üniversite ve Devletimizin resmi kurumlarına girememeleri, İmam- Hatipli gençlerimize Üniversitelerde kat sayı hengâmesi ülkemizin büyük bir ayıbı haline gelmişti.Tamamen çağ dışı bir yaşamdı benim ülkemin güzel insanları için. İşte o sebepledir ki 2002 Yılı Ak parti hükümetimizle Türkiye karanlıktan aydınlığa geçmiştir.Başarılı iç ve dış politikalarla, uygulanan başarılı ekonomi ile IMF ’ye olan borcumuz kapanmış ve IMF’ye borç verir ülke haline geldik Elhamdülillah Ekonomiden Eğitime, Sağlıktan Ulaşıma, Sosyal yaşamdan Özgürlüklerin yandığı bir ülke haline geldik. Dünyada parmak sallanan değil sözü dinlenen ülke haline geldik. Yerli ve Milli silahlarımızla dışa bağımlılıktan kurtulduk. Daha sayamadığımız birçok alanda geliştik ve büyüdük İşte bu güzelliklerin hepsinde 2002 yılından bugüne kadar milyonlarca ak dava arkadaşlarımız nefer olarak hizmet etmiştir.2002’den bugüne kadar davamıza ve dolayısıyla Ülkemize ve Milletimize hizmet etmiş bütün dava arkadaşlarımı kutluyor verdikleri hizmetler için Ülkem, Milletim ve Kırıkhan’ım adına teşekkür ediyorum.Bir kez daha Hatay’ımız da başlayan kongrelerimizin Ülkemize, Milletimize ve İllimize hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum. Ak davamıza ilimizde ve ilçemizde şuana kadar hizmet etmiş ve bundan sonra hizmet edecek olan bütün dava arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.” Dedi.