Kırıkhan Olay Gazetesi

ÇİFTÇİLER “DİJİTAL ÇAĞIN ÖNCÜ ÜLKESİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN LİDERLİĞİNDE TÜRKİYE OLACAK İNŞALLAH”

ÇİFTÇİLER “DİJİTAL ÇAĞIN ÖNCÜ ÜLKESİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN LİDERLİĞİNDE TÜRKİYE OLACAK İNŞALLAH”
15 Haziran 2020 - 8:30

Kırıkhan’ın sevilen ve sayılan simalarından biri olan Ali Çiftçiler, Türkiye’nin Dijital Farkındalık konusunda atmış olduğu tarihi atılımlarla ilgili açıklama yaptı.
ÇİFTÇİLER Açıklamasında; “ Değerli hemşerilerim. Türkiye her alanda olduğu gibi dijitalleşme, dijital dönüşüm, siber dünya ve sosyal ağlar konusunda da büyük bir dönüşümü gerçekleştiriyor. Artık bütün dünya biliyor ki; “Bilgiyi elinde bulunduran, kontrolü de elinde bulundurur.”
Türkiye Çağ kapatıp çağ açacak Dijital dönüşümü, Hamdolsun Dünya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında AK Parti döneminde gerçekleştiriyor.
Değerli hemşerilerim. Pandemi sonrası değişen dünya düzeninde, dijital dünyadaki yerimizi sağlamlaştırırken teknolojiyi de yakından takip etmek zorundayız.
Türkiye olarak gelişen dünyayı sadece uzaktan izlemiyor, Dünya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında Ak parti ile son 18 yılda atılan adımlar ve gerçekleştirilen yatırımlarla yeni sürecin aktörlerinden biri haline geliyoruz.
Dijital Türkiye’de ortak değer ve anlayışın korunduğu, hava, deniz ve karadaki sınırlarımıza artık siber sınırlarımızı da dâhil etmiş oluyoruz.
Yerli ve milli teknolojik hamlelerimiz, ekonomimiz, dış politikamız, dijital diplomasimiz ve ulusal güvenlik çalışmalarımız ile dijital geleceğe hazırız!
Geleceğin hazinesi olan dijital dünyanın şeklini, içeriğini ve yönünü değiştirmek Dünya Liderimiz, Hükümetimiz ve Milletimizle birlikte artık bizim elimizde!
Dijital Farkındalık dijital dönüşüm ve milli teknoloji hamlemizin önemli dayanaklarından birisidir.
Günümüzde diplomasi kanalları ve devlet yönetimleri de hızla değişiyor. Değişen dünyada devlet-vatandaş ve devlet-devlet ilişkileri de dijitalleşiyor. Dijital Diplomasi Çağı!
Cumhurbaşkanımızın da söylediği gibi; “Dijital dünya da 5’ten büyüktür.”
Şuna yürekten inanıyorum ki; “ Aziz Milletimizin de desteğiyle, DİJİTAL ÇAĞIN ÖNCÜ ÜLKESİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN LİDERLİĞİNDE TÜRKİYE OLACAK İNŞALLAH” Dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.