Kırıkhan Olay Gazetesi

ÇİFTÇİLER “ KALPLERDE VE GÖNÜLLERDE BULUŞMAK DUASIYLA RAMAZAN BAYRAMINIZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN”

ÇİFTÇİLER “ KALPLERDE VE GÖNÜLLERDE BULUŞMAK DUASIYLA RAMAZAN BAYRAMINIZ HAYIRLARA VESİLE OLSUN”
22 Mayıs 2020 - 23:58

Kırıkhan’ın sevilen ve sayılan simalarından biri olan Ali Çiftçiler Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
ÇİFTÇİLER Mesajında; “ Aziz Milletim, Değerli hemşerilerim. Dünya, Ülke ve Millet olarak Koronavirüsü (Kovid-19) illetinden dolayı acılı, hüzünlü, mahzun ve buruk bir süreç yaşıyoruz.
Öncelikle bu virüs illetinden dolayı hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan (c.c.) Rahmet, ailelerine ve Yüce Milletimize başsağlığı, sabır ve sükûnetler diliyorum. Hasta kardeşlerimize Rabbimden acil şifalar diliyorum.
Değerli hemşerilerim. Kâbe’yi Tavaf edemeden, Camilerimizde cemaatle Teravih ve vakit Namazlarımızı kılamadan, analarımıza, babalarımıza, evlatlarımıza ve bütün sevdiklerimize sarılamadan, büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpemeden bir Bayram geçirecek olmamız kalplerimize ve yüreklerimize tarifi mümkün olmayan bir acı vermektedir.
Ama unutmamamız gereken bir şey var. O da; İmanımız, inancımız, itikadımız ve bunlara bağlı olarak Ümmet olmanın gerekliliği ile kalplerde ve gönüllerde buluşan dualarımız, sevgimiz, birliğimiz ve beraberliğimiz var.
Bütün bu değerlerle tarih boyunca her türlü bela ve musibete karşı zaferler elde ettiğimiz gibi, Koronavirüsü illetinden de yine aynı değerlerle hep birlikte el ele, gönül gönüle kurtulacağız inşallah.
Bizi biz yapan bu değerlerimizin gücü ile Kalplerde, gönüllerde yeniden buluşacak olmamızın heyecanı ve duaları ile Aziz Milletimizin, Hatay ve Kırıkhan’lı hemşerilerimizin mübarek Ramazan Bayramlarını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, Hayırlı Bayramlar diliyorum.” Dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.