Kırıkhan Olay Gazetesi

ÇİFTÇİLER; “RAND RAPORU FETÖNÜN YENİ TUZAĞI, KORKMAYALIM; BUNLARIN ECDADI FİRAVUNU “BİR SİNEK ÖLDÜRMÜŞTÜ.!”

ÇİFTÇİLER; “RAND RAPORU FETÖNÜN YENİ TUZAĞI, KORKMAYALIM; BUNLARIN ECDADI FİRAVUNU “BİR SİNEK ÖLDÜRMÜŞTÜ.!”
24 Şubat 2020 - 8:48

Kırıkhan’ın sevilen ve sayılan simalarından biri olan Ali Çiftçiler, açıklanan Rand Corporaion raporu ile ilgili basın açıklaması yayınladı.
ÇİFTÇİLER Açıklamasında; “ Aziz Milletim değerli hemşerilerim. ABD ve Batı zihniyeti artık nekahet süreci yaşamaktadır.
Dünya liderimizin önderliğinde Türkiye’nin dünya ülkesi olması ve gün geçtikçe büyümenin devam etmesi batılı zihniyetleri çaresiz bırakmıştır. Besleyip büyüttükleri terörist başları ve içimizdeki hain maşalarına rağmen 100 yıllık planları başta olmak üzere bütün senaryolarının ve dolayısıyla kendi akıllarının boşa çıkması tam anlamıyla kendilerini çılgına çevirmiştir.
Şimdi senaryo ise Ülke ve Milletimizin yüreğine korku salmak, nifak tohumları sokmak.
Yeni Senaryo; RAND Corporation Raporu. “Türkiye’nin Milliyetçi Rotası.” 276 sayfalık raporun 14’üncü sayfasında yer alan “orta kademe askerler rahatsız, yeni bir darbe girişimi bile olabilir” değerlendirilmesi.
Bazı yandaşlar ise hemen “Avrasya’cı Kemalistler darbe yapacak” yaygarasına başladı. Bunların hepsinin geçmişte FETÖ destekçisi olması dikkatimi çekti.
Güya bu tür fitne ve fesatlıkla içimize korku salıp aramıza nifak sokmaktır. Ama hala bir türlü çözemeyip öğrenemedikleri bir şey var ki o da; Aziz Milletimizin inancı, itikadı, Vatan ve Bayrak sevgisi.
Değerli hemşerilerim unutmayalım ki “Su uyur, düşman uyumaz.” Uyanık olalım, bir olalım, birlik olalım, iri olalım, diri olalım, hep birlikte kardeş olalım.
Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy İstiklal Marşına “KORKMA” diye başlamıştır.
Evet, aziz hemşerilerim Korkmayalım. Çünkü bunların ataları Firavunu yüce Rabbimiz insanlığa ve özellikle de zulmeden zalimlere ibret olsun diye bir sinekle yok etti. Hem de Firavun kendi kafasına tokmakla vura vura öldü.
“KORKMAYALIM AMA REHAVETE DE KAPILMAYALIM”
Allah (c.c.) birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Kardeşlik duygularımızı pekiştirsin.” Dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.