Kırıkhan Olay Gazetesi

ÇİFTÇİLER; “RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A MUHALEFET ETMEK İÇİN TÜRKİYE’YE MUHALEFET EDİYORLAR”

ÇİFTÇİLER; “RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A  MUHALEFET ETMEK İÇİN TÜRKİYE’YE MUHALEFET EDİYORLAR”
20 Ocak 2020 - 10:01

Kırıkhan’ın sevilen ve sayılan simalarından biri olan Ali Çiftçiler muhalefetin son dönemlerde ki politikaları ile ilgili basın açıklaması yayınladı.
ÇİFTÇİLER Mesajına; “ Değerli hemşerilerim, Türkiye’de kalbur elendikçe “Elenenler ve kalbur üstünde kalanlar” artık netleşmeye başladı. Suyun bulanıklığı gidiyor ve her şey berraklaşıyor.
70 Düvelin Türkiye’yi yok etmek için bütün kirli senaryolarını hayata geçirdiği bu dönemlerde özellikle muhalefet kanadının tutum ve davranışlarını anlamakta güçlük çekiyorum.
18 yıldır girdiği bütün seçimleri kaybedenler, “Muhalefetiz İktidar doğruda yapsa yanlış diyeceğiz” diyen zihniyetler” siyasi istikballeri uğruna ülkemizi hiçe saymaktadır.
Ak parti hükümetimizin başarılı dış politikaları sonucunda Ortadoğu ve ülkemiz üzerinde hayalleri olanların 100 yıllık projeleri suya düşmüşken ve bunun verdiği aşağılık kompleksi ile çaresiz kalıp, farklı kirli senaryolarla milyonlarca masumun kanını döküp hunharca yok eden zihniyetler, Türkiye ve Dünya liderimiz karşısında çaresiz kalmaya devam ediyor. Bütün Avrupa ve dünya ülkelerinin liderleri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı 21. Yüz yılın büyük lideri olarak kabul ediyor ve randevu almak için adeta sıraya geçiyorlar. Dünya liderimizin başarısı ve büyüklüğü bu kadar açık ve net.
Hal böyle iken 18 yıldır muhalefetten terfi olup iktidar olamayanlar, yanlarına hülle yoluyla meclise sokup destek verdikleri, kandilin talimatıyla siyasi hayatını devam ettirenler ve buna ek olarak bir zamanlar tabelasız kalan partilerle bir araya gelip Dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı yok etme hedefindeler. Çünkü biliyorlar ki Recep Tayyip Erdoğan varken kendilerinin iktidar ve muktedir olma şansları yoktur.
Bu saydıklarımıza somut örnekler verecek olursak, Mısır’da darbeci Sisi, Libya’da Hafter, Suriye’de Eset bunların hepsi Türkiye ve Recep Tayyip Erdoğan karşıtı. Bütün Türkiye şahittir ki muhalefet partileri Türkiye karşıtı kim varsa her zaman onların yanında yer almıştır. Sebep ne? İktidar hırsları. Eset’le görüşün, Hafter’le görüşün, Sisi ile görüşün başka bir nota bilmeden hep aynı nakaratın tekrarı sözler.
Bütün bu politikalarının sebebi; “ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A” muhalefet etmek.
Recep Tayyip Erdoğan’a muhalefet etmek için siyasi istikballeri uğruna maalesef ki Türkiye’ye muhalefet ediyorlar.
Sözlerimi Üstat Mehmet Akif Ersoy’un şu dize ve İstiklal marşımızın güzel bir kıtası ile gaflet içinde ki muhalefetlere cevap vererek tamamlamak istiyorum.
“Sahipsiz Kalmış Vatanın Batması Haktır. Sen Sahip Çıkarsan Bu vatan batmayacaktır”
Arkadaş, yurduma alçakları uğratma sakın;
Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın.
Doğacaktır sana va’dettiği günler Hakk’ın,
Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.” Dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.