Kırıkhan Olay Gazetesi

Cildinizi Nemlendirmeyi İhmal Etmeyin!

Cildinizi Nemlendirmeyi İhmal Etmeyin!
08 Ocak 2019 - 14:11

Cildimiz kış aylarında daha hassaslaşarak soğuk havanın olumsuz etkileri ile savaşmakta zorlanıyor. Rüzgar ve hava kirliliği, cildin yeterli düzeyde nem almasını engellediği için ciltte nem kaybının oluşmasına neden oluyor. Gittikçe zayıf düşen ve dayanıksızlaşan cilt yapısı, kan dolaşımının yavaşlaması sonucunda daha da kuruyarak gergin bir hal alıyor ve zamanla çatlamaya başlıyor. Daha solgun ve yorgun hale gelen cilt, yoğun bir bakıma ihtiyaç duyuyor.

 

LR Health & Beauty, kış aylarında cildinizi koruyarak ihtiyacı olan tüm bakımı sağlamayı hedefleyen serisi ZEITGARD Racine ile cildine öneme verenlerin en iyi dostu olmaya geliyor.

Artık kış mevsiminde de sağlıklı bir cilde sahip olmak ZEITGARD Racine ile mümkün!

LR Health & Beauty’nin her cilt tipine uygun etkili bakım serisi ZEITGARD Racine, içerisindeki zengin mineraller ile cildi besliyor.Koenzim Q10 ve yosun içeren bakım kompleksi ile yaşlılık süresini yavaşlatan bakım serisi, Gündüz, Gece ve Göz Kremi’nden oluşan ürünleri sayesinde kapsamlı bir bakım sunuyor. Hücrelerdeki tüm enerji dengesini destekleyerek cildi harekete geçiren ZEITGARD Racine gece boyunca hücrelerin yenilenme sürecini destekliyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Secured By miniOrange