Kırıkhan Olay Gazetesi

CUMHUR İTTİFAKI VE AYHAN YAVUZ FATİH MAHALLESİNİDE FETHETTİ..!

CUMHUR İTTİFAKI VE AYHAN YAVUZ FATİH MAHALLESİNİDE FETHETTİ..!
21 Şubat 2019 - 13:12

CUMHUR İTTİFAKI ve Ayhan Yavuz 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri kapsamında mahalleleri bir bir Fethetmeye devam ediyor.

31 Mart seçimleri kapsamında miting havasında geçen ev toplantılarının bir ayağı da Fatih mahallesinde gerçekleştirildi.

Burhan Yıldırım’ın düzenlediği toplantıya, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim GÜLER, CUMHUR İTTİFAKININ Kırıkhan Belediye Başkan Adayı ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik, MHP İlçe Başkanı Ahmet Hamit Terzioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Osman MUTLU, Meclis Üyeleri ve Ak parti Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, yapmış oldukları konuşmalarda, “31 Mart seçimlerinin Belediye Başkanları seçimi değil Ülke bekasının seçimi olduğunun altını çizerek, bu seçimlerde Ülkemizin ve kendi geleceğimizin seçimlerini oylamış olacağız. Denildi.

Başkan Yavuz ayrıca; 2014 Yılından bugüne kadar haram lokma yemedim ve yedirmedim.

Hamdolsun bu düsturla, hep birlikte 41 proje sözü verip 200’ün üzerinde projemizi hayata geçirdik. Sadece iki projemiz kalmıştı, onları da hizmete sunma aşamasına getirdik. Yeterlimi? Asla..! Yeni dönemde gönül belediyeciliği anlayışımızla İlçemiz yeni bir vizyon kazanmaya devam edecektir” dedi.

Yapılan bu konuşmaların ardından, CUMHUR İTTİFAKI VE AYHAN YAVUZ FATİH MAHALLESİNİ DE FETHETTİ.

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.