Kırıkhan Olay Gazetesi

ERHAN YAVUZYILMAZ, “Önce değişim sonra gelişim olacak, söz …

ERHAN YAVUZYILMAZ, “Önce değişim sonra gelişim olacak, söz …
11 Mart 2019 - 9:55

   İYİ Parti Kırıkhan Belediye Başkan adayı Erhan Yavuzyılmaz, çalışmalarını sürdürüyor.

      STK, esnaf ve vatandaş  ziyaretleri gerçekleştiren Yavuzyılmaz, “Vatandaş artık mevcutların çözüm üretemeyeceğinin farkında. Çünkü görünen köy kılavuz istemiyor. Vatandaşın yıllardır desteğine rağmen sorunlar azalmıyor, aksine artarak büyüyor. Esnafımız da sıkıntılı, mevcut durumdan bunalmış ve artık değişim istiyor. Bizde şehrimizi, Kırıkhan’ı, esnafımızı hak ettiği yere getirmek için gece gündüz çalışacağız” dedi.

İYİ Parti Kırıkhan Belediye Başkan adayı Erhan Yavuzyılmaz, ziyaretlerini sürdürüyor. Gittiği yerlerde yoğun ilgi gören Yavuzyılmaz, Kırıkhan’a değer katan projeleri hayata geçireceklerini söyledi.  Vatandaşın artık değişim istediğini ve bunu da yüksek sesle dillendirdiğini ifade eden Yavuzyılmaz “Önce değişim sonra gelişim olacak” dedi.
Yavuzyılmaz, toplumun her kesimiyle bir araya gelmeye devam ediyor.
“Vatandaş artık mevcutların çözüm üretemeyeceğinin farkında. Çünkü görünen köy kılavuz istemiyor.” İfadeleri kullanan Yavuzyılmaz, “Esnafımız da sıkıntılı, mevcut durumdan bunalmış ve artık değişim istiyor. Bizde şehrimizi, Kırıkhan esnafımızı hak ettiği yere getirmek için gece gündüz çalışacağız. Vatandaşın ilgisini, desteğini ve umutlarını boşa çıkarmayacağız. ” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.