Kırıkhan Olay Gazetesi

GÜVENTAŞ MAHALLESİNDEN BAŞKAN YAVUZ’A TEŞEKKÜR

GÜVENTAŞ MAHALLESİNDEN BAŞKAN YAVUZ’A TEŞEKKÜR
08 Haziran 2020 - 13:17

İlçemize bağlı Güventaş mahallesinde yapılan   yapılan çalışmalar  sonrası  Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’a teşekkür  edildi.

Güventaş Mahallesi Muhtarı  İbrahim Halil Alcan, eksik ve sorunlarını ilettiği  Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un çok kısa sürede çalışmaların yapılmasını sağlayarak mahallenin hizmetine  konulduğunu  belirtti.

Muhtar Alcan “  Mahallemizin  okul, cami, çocuk oyun parkı  konusunda  eksiklikleri vardı. Bu eksiklikleri  Belediye Başkanımız Ayhan Yavuz’a ileterek  çözümünü istedik. Başkan Yavuz, mahallemiz camisinin içi ve dışında  gerekli restore çalışmaları, boyanması ile  bahçesinin parke döşemesini hemen yaptırdı. Baytarlı ve Havas’taki okullarımızın  çevre düzenlemesi, boya, bahçeye  kilit taşı döşemesini gerçekleştirdi. Yine camimizin su deposunu  yaptırdı.  Ayrıca  çocuk oyun parke aletlerinin  bakım ve onarımını yaptırdı. Mahallemizin  sorunlarına duyarlı davranıp, eksikliklerimizi ortadan kaldıran Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’a mahallem ve şahsım adına çok teşekkür ediyorum. Allah kendisinden razı olsun. Tam bir hizmet adamı  olduğunu bir kez daha gösterdi.”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.